Hlavní navigace

Stres, nespavost nebo špatná nálada? Nová metoda nabízí rychlé řešení

,,Několik let jsem bez prášků neusnula, a teprve AVS přístroj mi pomohl. Navíc výborně relaxuje,“ říká uživatelka Klára Bezemková
9. 12. 2019

Sdílet

Svět je stále hektičtější. Usínáme unavení, pokud tedy už nemáme potíže se spánkem, vstáváme neodpočinutí. Když něco řešíme, jsme permanentně ve stresu nebo postupně v depresi. Když nic neřešíme, jsme ve stresu také – je totiž všude kolem nás. Není divu, že metoda AVS, která výborně funguje proti stresu, únavě a dalším důsledkům rychlé doby, získává na popularitě.

Během minut ,,bio“ účinek

Na kapesním AVS přístroji si zvolíte program, například ,,Rychlý odpočinek”, nasadíte si speciální ,,světelné“ brýle a sluchátka, zavřete oči a zapnete start. Po patnácti minutách procitáte osvěženi jako po hodinách dobrého spánku. Ptáte se jak je to možné? Světlo z brýlí,  speciální zvuky a hudba ze sluchátek přeladí biorytmy – mozek a tělo uvede do stavu hluboké relaxace. Navodí stav optimálního fungování organismu, který je pro nás přirozený, ale kvůli různé zátěži jej nemůžeme často dosáhnout. ,,Když nemám čas jít na dvě hodiny do lesa, použiju AVS přístroj. Libé zvuky a světla mě uklidní a uvolní během pár minut,“ říká herec Ota Jirák, který si v Česku pořídil AVS přístroj mezi prvními. Kromě něj si je koupilo už několik desítek dalších českých celebrit, zejména významní zpěváci, herci a sportovci.


AVS přístroje si stihlo pořídit přes sto českých celebrit, zejména významní zpěváci, herci a sportovci. V zahraničním tisku se používáním chlubí herečka Demi Moore, herec George Clooney či David Beckham.

Znáte to z dětství

Také Vám dělá příjemně pohled do plamenů ohně? Nebo uspí drkotání kol vlaku? Světlo i zvuk přenáší frekvenci, v těchto případech pomalou frekvenci. A protože mozek se samovolně ladí na frekvenci, kterou přijímá smysly, naladí se do této pomalejší frekvence – a spustí odpočinek nebo spánek. Samotní uživatelé mají s AVS přístroji velmi dobré zkušenosti, doma je často používá přístroj celá rodina. Doporučují je také významní lékaři a psychologové, protože dnešní zátěž na člověka je opravdu enormní.

Psycholog PhDr. Petr Šmolka k tomu dodává: ,,Při nakumulované únavě a stresu nepřichází odpočinek – úleva ani ve chvíli, kdy už odezní největší stres a člověk by si mohl dovolit ,,vysadit“. Není ostuda nechat si předepsat lék, ale v těchto případech se dobře osvědčí AVS přístroj.“

Vývoj této technologie trval přes 30 let a podílel se na něm v letech 1975–1990 kosmický NASA i dva nositelé Nobelových cen.


V dubnu jsem si zakoupila AVS přístroj Laxman Premium, předtím čtyři roky jsem byla léčena antidepresivy, nyní hlavně díky Laxmanovi jsem 1 rok bez léků…za mne velké super. Andrea Králová, Bechyně 

U nás je vyzkoušení zdarma

Díky odbornému garantovi, který působí i v Česku, si můžete v jeho prodejnách vyzkoušet AVS přístroj zdarma nebo si ho půjčit domů. AVS přístroje vyrábí vědecká centra a používají je i lékaři, jsou ale vyvinuty v zásadě pro samouživatele. Používání je tak uživatelsky přívětivé a bezpečné. Počítejte ale s tím, že si za jedinečné a garantované účinky adekvátně zaplatíte. U nás je k dostání několik modelů, v cenách od 6000 Kč a cenový průměr, střední třída, se pohybuje kolem 14 000 Kč. Nejprodávanější je podle statistik Laxman Basic, který má přes 40 možností využití a nejrychlejší nástup účinků.

Na co si dát pozor

Velkou výhodou AVS přístroje je fakt, že nemá vedlejší nepříznivé účinky. Navrací vlastně psychosomatickou rovnováhu, která je přirozená. Hluboký osvěžující spánek běžně zažívají děti, dospělých už mnohem méně. AVS přístroj je tedy bezpečná možnost s garantovanými účinky, jak si zlepšit zdraví, rychle odpočinout, vyléčit psychické neduhy nebo dosáhnout větší výkonnosti v učení a duševní práci. A to není v dnešní době málo. Jen pozor: AVS přístroje nesmí používat epileptici a lidé s vážnými psychickými nemocemi, například schizofrenií.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).