Hlavní navigace

SPRCHOVÁ TOALETA GROHE SENSIA ARENA

Komerční sdělení
Inteligentní péče a zcela nová úroveň čistoty, která změní váš pohled na váš nejintimnější rituál.

Sdílet

Potřebujeme-li se umýt, používáme vodu. V rámci každodenní hygieny si myjeme ruce a sprchujeme se. Voda poskytuje osvěžení a úlevu a zanechává na těle pouze pocit čistoty. Proč se tedy vzdávat všech těchto předností při provádění toho nejintimnějšího rituálu? Proč vůbec používat toaletní papír? Díky moderním sprchovým toaletám GROHE zažijete dokonalý, přirozený pocit čistoty, výhradně s použitím vody.

Chytrá sprchová toaleta GROHE Sensia Arena poskytuje promyšlenou a inteligentní péči.

Za tím vším jsou průkopnické vize společnosti GROHE, nejmodernější technologie na trhu a bezkonkurenční schopnost spojit vše do jednotného celku. Užijte si inovativních funkcí navržených dle vašich osobních potřeb. Pohodlnější, dokonale hygienická a mnohem jemnější než toaletní papír, se sprchovou toaletou GROHE Sensia Arena zažijete zcela novou úroveň osobní hygieny.

Díky výběru z mnoha nastavitelných režimů sprchy, dvojitým sprchovým ramenům s antibakteriální úpravou a neomezeným přívodem teplé vody pro komfortní očistu nabízí dokonalou péči o pokožku.

Dvě oddělená sprchová ramena pro hlavní sprchu a dámskou sprchu zaručují dokonalou hygienu a komfort.

Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy,  sprchová ramena se sama čistí a mají speciální antibakteriální úpravu. Inovativní splachovací systém GROHE Triple Vortex  má až třikrát vyšší výkon než splachování běžných toalet.

Při každém spláchnutí dokonale omyje keramický povrch a důkladně jej vyčistí. Nezanechává žádné nečistoty již po prvním spláchnutí. I přes vysoký výkon toto vysoce účinné splachování spotřebovává jen velmi malé množství vody.

Splachování Triple Vortex – tři výpusti s každým spláchnutím vytvoří silný vír, který pokryje a dokonale vyčistí každý kousek záchodové mísy.

Tato inteligentní sprchová toaleta Sensia Arena má také funkce jako potlačování zápachu, vysoušeč, noční osvětlení, automatické otevírání a zavírání sedátka a poklopu nebo doplňkovou aplikaci pro mobilní telefony. Všechny tyto promyšlené detaily Vám poskytnou ten nejvyšší komfort. K individuálnímu nastavení jednotlivých funkcí slouží intuitivní dálkový ovladač nebo ovládací panel na boční straně sedátka. Jednotlivá nastavení pro různé uživatele lze navíc ukládat a řídit prostřednictvím mobilní aplikace.

Aplikace pro mobilní telefony slouží pro nastavení a uložení až čtyř individuálních uživatelských profilů.

Na výhody používání chytrých WC s itegrovaným bidetem jsme se zeptali MUDr. Jakuba Šedivého, praktického lékaře a člena fotbalové reprezentace ČR lékařů:

Proč je taková toaleta správnou volbou a jaká jsou jeho doporučení?

Používání pouze toaletního papíru je pro mne nepředstavitelná věc, a to jak ze zdravotního hlediska, tak z hlediska prevence onemocnění konečníku. Dříve jsme toto řešili pomocí samostatného bidetu. Jsem velmi rád, že nyní už jsou na trhu dostupná taková řešení chytrých WC, která nejen skvěle vypadají, ale hlavně výborně fungují a jsou vybaveny řadou funkcí. A navíc nezabírají v koupelně zbytečně místo.

Více informací najdete na www.grohe.cz a www.siko.cz

Sprchovou toaletu Grohe Sensia Arena zakoupíte v síti prodejen SIKO.

Součástí toalety je příjemné noční osvětlení, které vás v noci navede správným směrem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).