Hlavní navigace

Soutěžte s Akademií kvality o gril až do 12. září

 Autor: Akademie kvality
Máte rádi grilování? Také si už představujete tu jedinečnou chuť grilovaného sýra na jazyku? Nebo jak si pochutnáváte na cuketách či lilku provoněných grilem? Je čas si něco přichystat! Kromě receptu vám prozradíme, jak můžete vyhrát jeden ze zahradních plynových grilů a mnoho dalších lákavých cen.
30. 8. 2021

Sdílet

Jestliže si nepěstujete zeleninu na zahrádce nebo v truhlících na balkoně a nevyrábíte vlastní sýry, s jejich výběrem v obchodě vám mohou pomoci značky kvality, jakými jsou např. Klasa, Regionální potravina, a Bio. A právě s logy kvality se můžete do 12. září zúčastnit soutěže „Vyhrajte léto na grilu“ o 9 zahradních plynových grilů a mnoho dalšího.

Jak se zúčastnit soutěže krok za krokem

Zapojení do spotřebitelské soutěže „Vyhrajte léto na grilu“ je naprosto jednoduché.

 

 1. Vyberte v obchodě jakékoliv 3 potraviny s některým logem kvality: Klasa, Regionální potravina, Bio (biozebra a biolist). 

 2. Zaplaťte je a nezapomeňte si vzít elektronickou účtenku, kterou si pečlivě hlídejte. 

 3. Zaregistrujte se / přihlaste se na webu akademiekvality.cz, kde vyplníte potřebné údaje (např. celkovou cenu za nákup, 3 přesné názvy zakoupených výrobků aj.). Informace odešlete.

Jaké ceny na vás čekají?

Proč tyto výrobky nevyzkoušet třeba při nákupu potravin pro grilování? Hlavní cenou spotřebitelské soutěže „Vyhrajte léto na grilu“ je totiž zahradní plynový gril, každý soutěžní týden jeden výherce tento gril vyhraje. Celkový souhrn výher je 9 zahradních plynových grilů Fieldmann FZG 3003, 90 kusů piknik party grilů GP18002 a 900 setů grilovacího náčiní. To je přece krásná motivace!

Soutěžte tolikrát, kolikrát budete chtít

Jedna účtenka rovná se jedna registrace do soutěže. Můžete se tedy účastnit opakovaně. Více informací o soutěži najdete na akademiekvality.cz.

Grilované papriky plněné balkánským sýrem

Ingredience:

 • 4 červené papriky 
 • 200 g balkánského sýra
 • 200 g bílého jogurtu
 • hladkolistá petržel
 • sůl, pepř, olivový olej, citron

Postup:

 1. Papriky necháme opálit ze všech stran a zakryjeme je vlhkou utěrkou, aby se zapařily. Po deseti minutách je oloupeme, rozpůlíme a vyčistíme od semínek.

 2. Balkánský sýr rozdrolíme a smícháme s jogurtem a nasekanou petrželkou. Ochutíme solí a pepřem.

 3. Nakonec to celé přelijeme olejem a citronovou šťávou.

Další tipy na grilování najdete na akademiekvality.cz!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).