Hlavní navigace

Péče o citlivé zuby pro každý den

Nové pastě Sensodyne Repair & Protect Whitening můžete bez obav svěřit péči o citlivé zuby a zároveň i šetrné bělení.

Sdílet

Účinná látka NovaMin® dokáže tlumit bolesti spojené s citlivostí zubů a to tak, že citlivá místa aktivně opraví. Účinek můžete po pravidelném používání pasty ocenit již po pár dnech.

Proč to bolí?

Nešetrným čištěním zubů a ústupem dásní dochází k odkrytí zubního krčku, který je velmi zranitelný. Zvýšeným mechanickým namáháním při jídle se obrušuje cement z povrchu krčku zubu a otevírají se dentinové kanálky kam zasahují citlivé nervy, které jsou pak vystaveny všemu, co jíme a pijeme. Ostrá a bodavá bolest vychází z odkrytých krčků, které jsou citlivé na studené, horké nebo jiné výrazné podněty.

Účinek, který vydrží

Nová pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening ale dokáže pomoci, a to nejen na chvíli. Účinná látka NovaMin®umí slabá místa opravit. Zuby jsou během čištění pokryty minerální vrstvou a místa silné bolesti jsou zapečetěna tak, že bolest po několika dnech ustoupí. Navíc má tato nová pasta jemný bělicí účinek a svěží mentolovou příchuť, která v ústech zanechá příjemný pocit čistoty a svěžesti a je vhodné ji používat každý den.

Účinná látka NovaMin® je složena z přírodních látek ze kterých jsou naše zuby, z vápníku, sodíku fosfátu a silika částic. Dokáže aktivně opravit citlivé části zubů pomocí minerálů, které jsou v zubech přirozeně přítomné. Klinické testy prokázaly, že při správném používání zubní pasty Sensodyne Repair & Protect Whitening dvakrát denně dochází k vytvoření ochranné vrstvy již za pět dní. Tato vrstva je až o 50 % pevnější, než citlivá část zubu.

Péče o zuby na každý den

Pastu Sensodyne Repair & Protect Whitening s obsahem fluoridů je vhodné používat každý den, nejen v případě akutních obtíží. Dosud všechny zubní pasty pro citlivé zubní krčky přinášely jen ulevující účinek, ovšem Sensodyne Repair & Protect Whitening tento problém prokazatelně řeší.

Obr.: Zub s obnaženým krčkem

©Illustrations MediMedia Information, s.r.o.

www.sensodyne.cz

NOVINKA – Sensodyne Repair & Protect Whitening 75 ml

Doporučená maloobchodní cena
ČR 99,90 Kč
SR 3,99 EUR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).