Hlavní navigace

Novinky pro děti: Vykouzlí dobrotu a zastaví hlad!

Jak vykouzlit dobrotu a zastavit hlad? Noví kreslení hrdinové vědí, jak na to – přivítejte víly, autíčka, veselá zvířátka a motýlky.

Sdílet

Zastavte hlad!

Zastavit nečekaný hlad je tak snadné! Polévka, kašička nebo ovocné pyré zmizí z porcelánových talířků nebo mističek rychlostí blesku. Maminky jásají, děti jsou spokojené. Jak je to možné? Za vše mohou noví kreslení hrdinové, kteří zdobí půvabné jídelní soupravy z porcelánu, jež jsou určeny dětem od 4 let. Čtveřice kouzelných víl dělá společnost holčičkám, na pestrobarevná šibalská autíčka se pak mohou těšit páni kluci.

Porcelánová trojice

Jedinečné porcelánové soupravy obsahují dětský hrníček, dětský talíř a dětskou polévkovou misku. Porcelánové soupravy jsou uzpůsobeny pro bezpečné stolování malých neposedů, jsou masivní a dostatečně těžké. Rádi bychom vás však upozornili, že i když jsou dětské soupravy mohutnější než tradiční „dospělácké“ nádobí, je to stále porcelán, který se nevzdal své křehkosti. Jakýkoliv pád může tedy části soupravy nenávratně zničit.

Nové příbory, nové příběhy

Víte, že příběhy kreslených hrdinů se odehrávají i na nových nerezových příborech pro nejmenší? Ke kouzelným vílám a šibalským autíčkům se přidala parta veselých zvířátek s elegantními motýlky


Laser a tisk v hlavní roli

Roztomilé soupravy příborů pro děti od tří let se zdravotně nezávadnými a odolnými potisky obsahují nůž, vidličku, lžíci a čajovou lžičku. Jednobarevní motýlci jsou vyrobeni laserovou technologií, mimořádně zdařilé motivy pestrobarevných zvířátek, autíček a víl unikátní tiskovou technologií.

Pohádkově dobré sušenky

Jak snadno a rychle zahnat nečekaný hlad? Pohádkově dobrými sušenkami! Křehké sušenky s čokoládovým plátkem s pohádkovými motivy, autíčky a číslicemi si snadno připravíte díky originální soupravě, která obsahuje silikonové formičky, stohovatelný stojánek a dvě plastová vykrajovátka pro přípravu sušenek. A jen tak mimochodem, už jste někdy ochutnali sušenky spojené slaďounkou nutelou? 


Holkám kočárek, klukům autíčko

Pravidla hry jsou známa, tak proč je měnit. Lívance ve tvaru autíčka, medvídka a panáčka potěší pány kluky, sladký puding ve tvaru panenky, kočárku a kačenky zcela jistě zachutná copatým cácorkám. Univerzální silikonové formičky v typických chlapeckých a holčicích barvách jsou ideální pro přípravu tvarovaných sázených vajec, lívanců, omelet i chlazených dobrot.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).