Hlavní navigace

Novinka – bezlepkové cereálie Nestlé Corn Flakes a Gold Flakes!

Nové cereálie od Nestlé neobsahují stopy pšeničné mouky, a proto jsou vhodné pro celiaky i pro osoby dbající na správný životní styl.

Doba čtení: 1 minuta

Pokud trpíte nesnášenlivostí lepku nebo se jen chcete záměrně vyhnout této složce, jsou nové bezlepkové cereálie pro vás to pravé. Lepek neboli gluten je směs bílkovin, které se vyskytují v pšenici, žitu a ječmeni. Lidé, kteří trpí nesnášenlivostí lepku, jsou nuceni se vyhnout veškerým potravinám, které v sobě tuto látku obsahuji. Novinky Nestlé Corn Flakes a medové Gold Flakes jsou označeny symbolem pro bezlepkové potraviny (přeškrtnutý klas) a zaručují, že kukuřičné lupínky žádný lepek neobsahují a přitom mají stále skvělou a jedinečnou chuť, na kterou jste zvyklí. Navíc obsahují 5 vitaminů.

Nepodceňujte pravidelnou snídani! Správné snídání umožňuje ten nejlepší start do nového dne. Snídání cereálií přispívá k příjmu vlákniny, kterou naše tělo tolik potřebuje pro správnou činnost zažívacího systému.

Novinku 500 gramové bezlepkové cereálie Nestlé Corn Flakes a Nestlé Gold Flakes zakoupíte již od října 2014v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 69,90 Kč. Oproti konkurenčním bezlepkovým snídaňovým cereáliím se tak jedná o velmi příznivou cenu na trhu.