Hlavní navigace

Novinka – bezlepkové cereálie Nestlé Corn Flakes a Gold Flakes!

Komerční sdělení
Nové cereálie od Nestlé neobsahují stopy pšeničné mouky, a proto jsou vhodné pro celiaky i pro osoby dbající na správný životní styl.

Sdílet

Pokud trpíte nesnášenlivostí lepku nebo se jen chcete záměrně vyhnout této složce, jsou nové bezlepkové cereálie pro vás to pravé. Lepek neboli gluten je směs bílkovin, které se vyskytují v pšenici, žitu a ječmeni. Lidé, kteří trpí nesnášenlivostí lepku, jsou nuceni se vyhnout veškerým potravinám, které v sobě tuto látku obsahuji. Novinky Nestlé Corn Flakes a medové Gold Flakes jsou označeny symbolem pro bezlepkové potraviny (přeškrtnutý klas) a zaručují, že kukuřičné lupínky žádný lepek neobsahují a přitom mají stále skvělou a jedinečnou chuť, na kterou jste zvyklí. Navíc obsahují 5 vitaminů.

Nepodceňujte pravidelnou snídani! Správné snídání umožňuje ten nejlepší start do nového dne. Snídání cereálií přispívá k příjmu vlákniny, kterou naše tělo tolik potřebuje pro správnou činnost zažívacího systému.

Novinku 500 gramové bezlepkové cereálie Nestlé Corn Flakes a Nestlé Gold Flakes zakoupíte již od října 2014v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 69,90 Kč. Oproti konkurenčním bezlepkovým snídaňovým cereáliím se tak jedná o velmi příznivou cenu na trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).