Hlavní navigace

Nejmodernější léčba lupénky byla zahájena v nové klinice v Praze v Krči

Centrum klinické a estetické medicíny zahájilo v říjnu provoz vysoce moderního zařízení s technologicky a odborně unikátním zázemím v pražské Krči.

Sdílet

Centrum se specializuje na léčbu lupénky a vitiliga. Pro pacienty je připraven nejmodernější přístroj na trhu, který zkracuje léčbu z hodin na minuty. Oficiální webové stránky kliniky jsou www.klinika-praha-krc.cz.

Centrum klinické a estetické medicíny má díky hi-tech vybavení, odbornému a renomovanému personálu a kvalitnímu zázemí potenciál stát se vyhledávaným lékařským zařízením. Kromě léčby lupénky a vitiliga poskytuje lékařskou péči v oblastech, jako jsou cévní chirurgie, interní medicína, ortopedie, psychiatrie, dermatologie či estetická medicína.

Jednou z největších předností centra je přístroj XTRAC Velocity, který patří ke špičce v oboru na celém světě. Díky němu se mohou léčit pacienti s lupénkou, vitiligem, atopickou dermatitidou, akné a leukodermou stejně kvalitně jako na nejlepších světových klinikách. Mezi největší výhody tohoto přístroje patří zkrácení léčby z hodin na minuty a bezpečnost – zamezuje UV expozici zdravé kůže a ztenčení kůže nebo vzniku jizev po ošetření.

Každý lékařský obor, který je v centru zastoupen, používá k léčbě to nejmodernější vybavení – kromě zmíněného XTRAC Velocity je zde k dispozici například laserový přístroj CoolBreeze, což je světově nejúčinnější zařízení k odstranění onychomykózy. Velmi žádané je rovněž ošetření liposukční jednotkou Vaser Lipo 2 v oblasti estetické medicíny, která zachovává tukové buňky životaschopné a umožňuje úspěšný transfer tukové tkáně do jiné části těla. Neméně důležitou součástí kliniky je laserová léčba varixů CTEV, jež podle nejnovějších klinických studií vykazuje o 50 % nižší riziko tromboembolických komplikací než ostatní způsoby ošetření.

Klinika se nachází v Krči, kousek od vlakového nádraží Praha-Krč, s dobrou dostupností mnoha autobusy z metra Kačerov. Přesná adresa kliniky: Višňová 1957/25, Praha 4 – Krč. Pro pacienty používající vlastní automobil je k dispozici parkování. V klinice pracují pouze vybraní odborníci s dlouholetou praxí a zkušenostmi, kteří jakémukoli zájemci poradí, ať už na telefonu 241 011 500 nebo prostřednictvím mailu info@klinikaprahakrc.cz. Vše podstatné o léčbě a dalších službách kliniky najdete na www.klinika-praha-krc.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).