Hlavní navigace

Multi-tabs®, jedna značka pro zdraví celé rodiny

Multi-tabs®, to jsou vitaminy, minerály, ale i probiotika nebo omega 3 mastné kyseliny v těch správných kombinacích pro zdraví celé rodiny.

Sdílet

Značka Multi-tabs® je známá zejména přípravky pro děti. Mezi dětmi se staly populární například žvýkací tablety s ovocnými příchutěmi. Multi-tabs IMMUNO Kid účinně posiluje imunitu dětí již od 1 roku díky kombinaci živých probiotických bakterií s nejdůležitějšími vitaminy a minerály. Tablety Multi-tabs® OMEGA 3 KID pro děti od 3 let obsahují kvalitní rybí olej s omega 3 kyselinami EPA a DHA, které tvoří součást mozku a jsou důležité pro jeho vývoj a správnou činnost. Stabilní zájem je o dětské vitaminové kapičky pro miminka.

Multi-tabs® nezapomíná ani na těhotné a kojící ženy a budoucí maminky – přípravek Multi-tabs® Perinatal obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerály a navíc i probiotické bakterie, které posilují kondici maminek a řeší jejich specifické obtíže v období těhotenství a kojení. 

Řadu pro dospělé doplňují přípravky Multi-tabs® Classic a Multi-tabs® Complex 3 v 1. Přípravek Multi-tabs® Classic obsahuje 100 % doporučených denních dávek nejdůležitějších vitaminů a minerálů. Pomáhá tak nejen při nedostatku těchto látek, ale zároveň přispívá k udržení dobré kondice.

Kompletní doplněk Multi-tabs® Complex 3 v 1, určený pro lidi v aktivním věku i seniory, obsahuje 18 vitaminů a minerálů pro podporu imunity a správné fungování organismu. Navíc tobolky obsahují vysokou dávku nejčistšího rybího oleje s obsahem omega 3 mastných kyselin. Přípravek tak pomáhá podpořit funkce mozku, kardiovaskulárního systému a dalších orgánových soustav. Potvrzen byl také příznivý vliv přípravku na pohyblivost kloubů, především jejich ranní ztuhlost a citlivost. 

TIP: Využijte výhodnou akci na www.lekarna.cz a objednejte si Multi-tabs® Complex 3 v 1! K měsíčnímu balení získáte další měsíční balení zdarma! 

Více o těchto a dalších přípravcích Multi-tabs® najdete na www.multi-tabs.cz.

Přípravky Multi-tabs® jsou vyráběny dánskou společností Ferrosan A/S. Značka Multi-tabs® splňuje nejvyšší farmaceutické standardy a nabízí jedny z nejkvalitnějších doplňků stravy na trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).