Hlavní navigace

Míša v kelímku

Příběh tvarohové zmrzliny Míša, která se vyrábí už téměř padesát let, pokračuje. Na začátku letošní zmrzlinové sezóny přichází na trh další Míša novinka.

Sdílet

K již známým a oblíbeným zmrzlinám Míša na dřívku, ve vaničce a v multipacku s pěti nanuky přibyl na začátku března 2011 nový výrobek – Míša kelímek. Rodina tradičních tvarohových zmrzlin se zeleným medvídkem v logu se tak rozrostla o dalšího člena. 

Míša v kelímku se prodává v 80ml balení, jehož součástí je plastová lžička, takže si na něm můžete pochutnat ihned po zakoupení. Zmrzlina obsahuje pořádnou dávku tvarohu a její chuť doplňuje kakaová poleva. Doporučená spotřebitelská cena je 15,90 Kč

Ty, kdo nejen rádi mlsají, bude zajímat informace o nutričních hodnotách. Celý kelímek má 95 kcal, což je pouze 5 procent doporučeného denního množství (GDA) pro dospělou osobu. Takže je zdravou svačinkou i pro ty, kteří dbají na vyváženou stravu a zdravý životní styl

Míša v novém balení přichází hlavně proto, aby potěšil všechny své příznivce, kteří mají chuť na větší porci tvarohové zmrzliny, než nabízí Míša na dřívku a zároveň si na ní chtějí pochutnat okamžitě a nečekat až na doma. Je to prostě to pravé tvarohové, tak akorát na osvěžení, a zároveň i zdravá a dobrá svačinka.

Zmrzlina Míša se vyrábí nepřetržitě od roku 1962. Za ta léta se Míša na dřívku stal doslova synonymem pro tradiční českou zmrzlinu a také jeho tvar je pro Čechy typickým představitelem této kategorie. Zkrátka když se Čecha zeptáte, jak si představuje klasickou zmrzlinu, s největší pravděpodobností vám řekne, že je to zmrzlina na dřívku menší velikosti. Není tedy divu, že nanuk Míša tvaroh na dřívku je vůbec nejprodávanější zmrzlinou na českém trhu v kusech. 

Pokud se chcete o zmrzlinách Míša dozvědět víc nebo se chcete pobavit a třeba i něco vyhrát, navštivte stránky www.zmrzlina-misa.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).