Hlavní navigace

Kámoška, co všechno ví

Kamarádka, která všechno ví, je občas k nesnesení, ne že ne. Ale co kdyby byla jen na telefonu? Vy byste jí zavolala jen tehdy, když něco potřebujete, ona by se přitom neurazila, ale naopak vám vždy mile poradila. To by bylo něco!

Sdílet

A vězte, že najít takovou kamarádku není zdaleka nemožné.

Ještě než vám na ni dáme číslo, přiblížíme, co třeba také ví a umí. Představte si – v práci práce nad hlavu, prodloužený víkend před vámi, kámošky čekají, že zařídíte parádní dámskou jízdu, jenže vy ještě nemáte nic. Tedy zavoláte téhle kámošce, která všechno ví. Ona vám nejprve předpoví, jaké bude počasí, ať víte, co zabalit a kam vůbec vyrazit. Podle toho vám doporučí buď koupaliště, kde to nejlépe opaluje, golfové hřiště, kde míčky odpalují ti největší fešáci anebo párty, kde to zkrátka fiští. Až si vyberete, pomůže vám v místě zamluvit hotýlek podle vašich představ a pokud náhodou máte namířeno do ciziny, rovnou vám zarezervuje i mezinárodní místenku v komfortním buse Student Agency.

A teď už to číslo, ať zbytečně neztrácíte čas. Kamarádku, která všechno ví a zná, najdete kdykoliv na čísle 1188. Můžete jí zavolat ve dne nebo v noci a nikdy vás neodbyde, vždy ráda poradí. Jen jednu nevýhodu taková kamarádka přeci jen má – těžko ji přiberete s sebou na tu dámskou jízdu.

Vyzkoušejte si, co všechno linka 1188 umí a vyhrajte cestovní navigaci!
http://linka.1188­.cz/soutez/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).