Hlavní navigace

Jarní snídaně v mini stylu

Komerční sdělení
S novinkou BeBe Dobré ráno Mini je příprava vyvážené snídaně hračka. Sušenky stačí zamíchat do jogurtu, přidat ovoce a vychutnat si ranní chvilku pohody.

Sdílet

Celozrnné cereálie, mléčný výrobek, kousek ovoce a dostatek tekutin – právě takto vypadá podle nutricionistů ideální vyvážená snídaně. Navíc je všeobecně známo, že snídaně je skvělý způsob, jak ráno nastartovat zažívání a poskytnout tělu potřebnou energii. Po ránu však ručička na hodinkách sprintuje jak o život, neúprosně za sebou nechává padlé minuty, a tak na přípravu čehokoliv, natož vyvážené snídaně, nezbývá čas. Pokud se také řadíte mezi notorické nestíhače, ale zároveň byste pro své tělo chtěli alespoň na začátku dne udělat něco užitečného nechte se inspirovat novinkou Bebe Dobré ráno Mini. Sušenky, které obsahují celozrnné cereálie, vitamíny B, E a minerální látky stačí jednoduše zamíchat do jogurtu a chutná snídaně je v tu chvíli na světě.

Díky unikátní receptuře obsahují BeBe Dobré ráno Mini sacharidy, které se postupně uvolňují a pravidelně vstřebávají po dobu 4 hodin, takže vaše tělo nedostatkem energie rozhodně trpět nebude. Jogurt je zase bohatým zdrojem bílkovin, živých bakterií, vápníku a řady vitamínů skupiny B. K dokonalosti chybí už jen přikrájet kousek ovoce, třeba sezónního, a vše pořádně zapít.

BeBe Dobré ráno Mini naleznete v regále mezi snídaňovými cereáliemi a vybrat si můžete hned ze dvou příchutí – kakaové a oříškové s medem. Sušenky se prodávají v praktickém balení po jednotlivých porcích, a tak už se nemusíte stresovat s tím, zda odměříte správnou dávku ranních cereálních sušenek. BeBe Dobré ráno Mini přináší skvělou inspiraci, jak si rychle a snadno připravit vyváženou snídani, a dopřát si tak chutný zážitek hned na začátku dne. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).