Hlavní navigace

Integrační uzdravování, léčba, relaxace a odpočinek

Zveme Vás do unikátního Centra trvalého zdraví Cordeus v Praze 6, které se zabývá oblastmi a tématy souvisejícími s udržením trvalého zdraví člověka.

Sdílet

Naše centrum se zaměřuje na integrační postupy uzdravování, kdy se zabývá současně tělesnou medicínou i medicínou duše a sleduje interakci tělesného a duševního zdraví v celém spektru nemoci napříč medicínou tradiční i alternativní. Nabízíme služby z oblasti celostní péče, reflexoterapie, fyzioterapie, balneoterapie, detoxikace, programy pro těhotné, maminky s miminky, ale i zajímavý výběr z mnoha pohybových aktivit.

      Vedle širokého výběru uvolňujících i léčebných masáží zde najdete i reflexoterapii. Pro řešení akutních a bolestivých případů nabízíme kompletní fyzioterapeutické ošetření. Z oblasti detoxikačních procedur, jež jsou součástí hluboce propracovaného detoxikačního programu. Je zajímavé zmínit speciální pracoviště hydrocolonu, kde se provádí hloubková očista tlustého střeva. Moderní podoba této techniky je dnes běžnou součástí prevence a terapie. Nabízíme rovněž individuální konzultace specialisty na výživu, který se zaměřuje na specifikované individuální problémy v oblasti výživy (obezita, kojení, těhotenství, stáří, zdravá výživa).

      Setkáte se zde i s léčebnými technikami z oblasti alternativní medicíny, jako jsou bioenergetické terapie (reiki ošetření, harmonizace energetických center a aury, diagnostika a léčení automatickou kresbou, krystaloterapie a další) nebo speciální terapie z oblasti práce s vědomím (rodinné konstelace, léčebné meditace, emoční terapie, hlubinná abreaktivní psychoterapie, léčebné zasvěcení a jiné.)

      Ve 4. patře najdete příjemné Denní lázně, kde můžete navštívit relaxační bazén, ve kterém je vám díky speciální úpravě vody zaručena nadstandardně čistá voda. Součástí bazénového komplexu je i vířivá vana pro 8 osob s  příjemně teplou vodou, finská sauna a infrasauna. Tento bazénový komplex je ideální pro relaxační plavání i odpočinek, cvičení po úrazových stavech, plavání s malými dětmi a aquagymnastiku. Díky opravdu výjimečně čisté vodě může centrum nabízet služby pro maminky s miminky i těhotné ženy. Součástí jsou i celotělové vířivé vany, vybavené 144 aktivními tryskami podél celého těla. V těchto vanách je možné absolvovat koupele s léčebnými i kosmetickými účinky. Po koupeli je ideální si zvolit jeden z mnoha zábalů obohacených např. o výtažky z mořských řas, rašelinu, čokoládu nebo včelí vosk. Soukromé prostředí přispívá k dokonalé relaxaci.

      V tělocvičně si můžete vyzkoušet zajímavé pohybové aktivity jakými jsou kundaliny joga, rebounding (aerobní cvičení na malých trampolínách), škola orientálního tance, speciální cvičení pro těhotné, pilates, tai-chi, bodyball. Cvičení jsou vedena zkušenými akreditovanými lektory, kteří vám zaručí efektivní zážitek z každé lekce.

      Součástí příjemně a nadstandardně vybaveného centra je restaurace s výbornou kuchyní a terasa s krásným výhledem na Prahu. Soukromé prostředí celého centra přispívá k dokonalé relaxaci.

Otevírací doba:    pondělí až pátek     08:00 – 21:00 veškeré služby

                              sobota                 08:00 – 20:00 pouze bazénový komplex

www.cordeus.cz  

info@cordues.cz

Cordeus a.s.

Na Dlouhém lánu 11, Praha 6

recepce: +420251097311, 411
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).