Hlavní navigace

Detoxikace organismu vám může zachránit život

Komerční sdělení
To myslíme smrtelně vážně! Jak je to možné a proč nám toxiny v organismu tolik škodí? A kde se vůbec berou?

Sdílet

Během zimy máme tendenci nehledět příliš na zdravou stravu, a už vůbec většinou nehledíme na to, abychom drželi nějakou dietu. A tak se vesele „ládujeme“ těžkými mastnými jídly, tu uzobneme něčeho sladkého nebo si připijeme slaďoučkým svařákem nebo domácím vaječňákem. A na problém je zaděláno a zdravější život, který si často klademe za předsevzetí, mizí za hradbou cukroví, co zbylo od Vánoc…

Jestli pro sebe skutečně chcete něco udělat, ale nevíte si rady, rozhodněte se pro tu nejsnazší variantu – sáhněte po vhodně zvoleném účinném doplňku stravy by Brandeis Clinic, který vám pomůže vyřešit váš problém!

Detox je sice trendy slovo, ale je to fakt „co k čemu“?

Detoxikovat bychom se měli minimálně jednou ročně. Už proto, že zanesené tlusté střevo vytváří živnou půdu pro rozvoj rakoviny. Tento typ karcinomu je druhým nejčastějším zhoubným onkologickým onemocněním v České republice.

Díky doplňku stravy DETOX by Brandeis Clinic zvládnete detoxikaci organismu a tlustého střeva snadno a rychle, aniž byste si museli odpírat stravu, jako u populárních detoxů půstem, nebo byli dokonce nuceni několikrát za sebou absolvovat nepříjemný klystýr.  Účinnost zaručují extrakty z přírodních látek jako je Vicalcora (kočičí dráp), kterou využívají pro léčbu rakoviny jihoameričtí Indiáni, zázvor lékařský, řešetlák purshův a další.

Jejich synergický efekt napomáhá odstranění toxinů a usazenin z organismu a působí jako prevence vzniku rakoviny tlustého střeva. Díky tomu, že podporuje trávení a celkové fungování trávicí soustavy, napomáhá také při redukci hmotnosti.

Kdy je vhodné začít s detoxem?

Detox je možné provádět celoročně. Například po vánočních svátcích a po zimě pročistí organismus od nahromaděných toxinů. Pomůže vám ale i ve chvílích, kdy máte málo energie, cítíte se celkově unavení, bolí vás hlava. Potýkáte-li se problémy spojenými s trávicí soustavou jako jsou hemeroidy, plynatost, zácpa či přetrvávající průjem, i zde detox napomůže organismu vrátit se do normálu. Samozřejmostí by mělo být zařazení očisty organismu po užívání antibiotik. Ulevit může detox také v případech urputných ekzémů, akné či různých projevů alergií.

Ovšem pozor, s očistou fyzickou by měla být spojena také očista duševní. Udělejte si čas sami pro sebe a pokuste se eliminovat negativní myšlenky. Duševní pohodu podpoří meditace, relaxační cvičení, akupresurní masáž, ale mnohdy v našem přetechnizovaném životě stačí i vyrazit na dlouhou procházku do přírody.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).