Hlavní navigace

Candella vás rozehřeje a uvolní (SLEVA 30% do konce listopadu)

Představte si tiché, příjemné prostředí, světlo a teplo svíčky, opojnou vůni… A k tomu šikovné ruce maséra, který vás začne voňavým rozehřátým voskem masírovat.

Sdílet

Zkrátka naprostá pohoda. Naštěstí nijak nedosažitelná, protože právě takto vypadá Candella masáž neboli masáž svíčkou.

Jedná se o originální metodu přinášející nevšední relaxační zážitek. K masáži se využívá masážní svíčka – pojem sice poněkud nezvyklý, ale velmi výstižný. Svíčka vás na první pohled ničím nepřekvapí. Po zapálení hoří klidným příjemným plamenem, který uvolňuje do ovzduší aromatické látky. Pak ale zjistíte, že oheň současně mění voskovou hmotu svíčky v masážní olej – svíčku totiž netvoří klasický vosk, ale „ztužený“ sojový olej a včelí vosk bez parafínu, který se působením tepla plamene se mění v ideální masážní médium s obsahem mnoha aktivních látek (přírodní parfém, esenciální oleje). Svíčku lze používat opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje nijak nemění jeho vlastnosti.

Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně – tělo tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky.

Na českém trhu se již objevilo několik značek, které tento atraktivní produkt nabízejí. Nejčastěji se díky prvotřídní kvalitě využívají masážní svíčky Guergi, které jsou k dispozici jak v nádherných svěžích, tak i neuvěřitelně omamných vůních. Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Dodávají se v malých kovových nebo porcelánových dózách.

Samotná masáž svíčkou není složitá. Podle momentálního rozpoložení klienta a jeho požadavku na výsledný efekt volí terapeut masážní svíčku s odpovídajícími účinnými látkami. Po zapálení svíčky se olej během cca deseti minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Mezidobí se většinou využije pro peeling, aby pokožka byla ideálně připravena na průnik aktivních látek nebo pro uvolňující masáž hlavy či obličeje. Příjemně zahřátý olej se poté vlije opatrně do dlaní a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek prostřednictvím teplého oleje je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. Navíc se během procedury uvolňují neuvěřitelné vonné kompozice, které působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. Masáž je vhodná jak pro regeneraci svalů po sportovním výkonu, tak pro fyzikální terapeutickou masáž či pro relaxaci a ozdravění pokožky.

V současné době jsou nejčastěji na výběr tyto svíčky:

  • Karamelová – ideální pro celkovou obnovu energie
  • Čokoládová – pomáhá vyhladit pokožku, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly
  • Vanilková – působí antidepresivně, uklidňuje, zjemňuje pokožku
  • Jasmínová – má výrazný relaxační účinech s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku
  • Japonský lotos – je symbolem léta a čistoty, má výrazné oxidační a omlazující účinky

                                         SLEVA 30% do konce listopadu.

Chcete-li si masáž svíčkou vyzkoušet, informace objednejte se na info@cordeus.cz nebo na 251 097 311, 411.

V našem centru Cordeus najdete služby z oblasti celostní péče, reflexoterapie, fyzioterapie, balneoterapie, detoxikace, programy pro těhotné, maminky s miminky, ale i zajímavý výběr z mnoha pohybových aktivit.

Cordeus a.s. – Centrum trvalého zdraví, Na Dlouhém lánu 11, Praha 6

Recepce: 251 097 311, 411 nebo info@cordeus.cz – www.cordeus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).