Hlavní navigace

Candella Massage – masáž svíčkou Guergi, nevšední relaxační zážitek

CANDELLA MASSAGE, masáž svíčkou je originální masáží, která je stále vyhledávanější mezi klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek.

Sdílet

www.cordeus.cz 

Candella Massage, v překladu „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a nevšedním relaxačním zážitkem. Harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.

Jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Guergi. v sobě skrývá dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a úžasnou obnovu energie. Oheň této svíčky nejenže vytváří romantickou, uklidňující atmosféru, ale poskytuje i příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na celé tělo a obnovují jeho energii.

Guergi masážní parfémované svíčky, které k této masáži požíváme, jsou v nádherných svěžích, ale i neuvěřitelně omamných vůních v kombinaci s přírodním voskem a esenciálními oleji. Svým složením, obsahují přírodní vosky (směs sojového oleje a včelího vosku), čisté parfémy a éterické oleje, a velmi vysokou kvalitou použitých ingrediencí, jsou tyto masážní svíčky Guergi ideální pro hlubokou relaxaci či regeneraci svalů po sportovním výkonu, pro fyzikální terapeutickou masáž či intimní pohodu ve dvou. Patří opravdu k těm nejlepším. Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Vybrat si můžete z pěti esencí Candella Massage:

Karamelová – je ideální pro celkovou obnovu energie
Čokoládová – pomáhá vyhladit pokožku, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly
Vanilková – působí antidepresivně, uklidňuje, zjemňuje pokožku
Jasmínová – má výrazný relaxační účinech s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku
Japonský lotos – který je symbolem léta a čistoty, má výrazné oxidační a omlazující účinky

Chcete-li zažít jednu z nejpříjemnějších masáží, nenechte si ujít právě tuto Candella masáž.

Cordeus – Centrum trvalého zdraví, na Dlouhém lánu 11, Praha 6
www.cordeus.cz – info@cordeus.cz recepce: +420 251 097 311, 411

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).