Hlavní navigace

Alternativní terapie v Cordeusu

Probuďte a naplno rozvíjejte svůj jedinečný potenciál! Psychoterapie, poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a obtížných životních situacích mezilidských vztahů.

Sdílet

Proč na sobě pracovat pomocí alternativních terapií? 

 • Rozpoznáte své nejsilnější schopnosti a talenty a naučíte se je využívat. 
 • Zrealizujete sny Vašeho života a opustíte staré vzorce chování, myšlení a emocí, které Vám dosud bránily žít tak, jak si opravdu přejete. 
 • Porozumíte sami sobě a naučíte se efektivně pracovat se svým nitrem a využívat tak vše ve Vašem životě ke svému osobnímu růstu. 
 • Do Vašich vztahů opět vnesete harmonii, porozumění a radost.

Na cestě k Vašim cílům je zde pro Vás:

 • Revoluční metoda ACUPUNCTURE FOR MIND
  Přelaďte jednou provždy z emocí, které Vás brzdí na emoce, které Vás budou podporovat!
  Akupunktura pro mysl využívá stejný energetický systém jako klasická čínská akupunktura, spojuje však tuto prastarou metodu s nejnovějšími poznatky z výzkumů a objevů v oblasti fungování mysli. Spojuje tak akupunkturu s vlastními automatickými procesy naší mysli. Tím v podstatě funguje tak, že natrvalo vypíná energetické kanály, ve kterých se daří Vašim negativním pocitům a myšlenkám a naladí Vás na vyšší frekvence, kde se naopak daří myšlenkám a pocitům, se kterými je Vám v životě dobře, a které Vám pomáhají žít smysluplně, šťastně, ve zdraví a v pocitu pohody.
 • Emoční terapie CESTA pro dospělé a děti
  Dobrodružná a poučná cesta napříč Vašimi pocity, na jejímž konci naleznete sebe samé…Mnoho situací našeho života je opředeno pavučinou emocí, které nám brání ve spokojeném životě. Ta se pomocí Cesty rozplétá a vy se tak dostanete daleko za omezující emoční síť až tam, kde září světlo Vaší duše, kde prožíváte sílu, odvahu a bezpečí. A tento překrásný zážitek se stane natrvalo Vaší součástí. A navíc vyřešíte problém, který Vás trápil.
  Další technikou Cesty je putování uvnitř těla, kdy se necháváme vést jeho moudrostí. V orgánu, kde nacházíme nemoc, nebo disharmonii poté rozpouštíme vzpomínku, jež vedla k zablokování a chybnému přeprogramování buněk. Tento špatný program totiž způsobil, že se buňky i nadále množí poškozené a orgán tak zůstává nemocen. Principy buněčného programování jsou dnes již ověřeny vědecky. Opět, jako u ostatních technik jde v podstatě o zrušení chybného energetického toku, který brání přirozenému stavu zdraví. Cesta je jedním z nejkrásnějších způsobů odblokování problému a jde za hranice všech technik. Neřeší jen problém, ale rozsvítí naši bytost a uvolní náš nekonečný potenciál. „Cesta“ je naší cestou ke svobodě.
 • REIKI
  Tradiční a účinná léčba energií.
  Reiki je životadárná síla vesmíru, kterou lidé pod různými názvy užívají k léčení od věků. Působení této krásné energie pomáhá jemnému a hlubokému uzdravení Vašeho těla i duše. Načerpáte tak nových sil a navíc si pod doteky Reiki krásně odpočinete ponořeni do tónů příjemné hudby.
 • HLUBINNÁ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE
  Pohlédněte do očí minulosti a zmizí Vaše současné překážky…
  Ať už se jedná o fyzický, či psychický problém, můžeme hledat jeho příčinu v předchozích zkušenostech naší duše, které mohou sahat až do velmi dávné minulosti. Tím, že si dovolíme znovu tyto zkušenosti prožít a správně pochopit dochází k úplnému vyléčení. Až znovu spočinete v přítomném okamžiku, budete překvapeni, jak dalekou cestu jste již ušli….
 • PORADENSTVÍ OSOBNÍHO RŮSTU
  Skvělé nastartování všech oblastí Vašeho života!
  Jaké jsou Vaše sny a proč ještě nejsou naplněny? Pomocí vedení jednotlivými oblastmi Vašeho života za dodržení určitých postupů dokážete rozpoznat, co si ve doopravdy přejete a následně Vaše sny dokážete přeměnit ve skutečnost. Pracuje se dle důležitých duchovních principů, kterými se po staletí řídili ti nejúspěšnější lidé ve všech oborech. Nebude chybět například:
  1. Přijetí zodpovědnosti za stávající stav věcí, odvaha situaci změnit, trpělivost a víra, že to dokážete
  2. Vytyčení cílů, tvorba vize, afirmace a vizualizace v hladině Alfa spojená s pocity a přítomným okamžikem, kniha a tabule splněných přání
  3. Zbavení se všech případných chybných způsobů myšlení a chování, které by brzdily naplnění cíle
  4. Konání a Odevzdání – konkrétní kroky k dosažení cíle, zážitek Flow, nelpění na výsledku a očekávání toho nejlepšího

Nejste si jisti, která metoda je pro Vás ta pravá? S tím si rozhodně hlavu nelámejte! Po osobní konzultaci vybereme vždy tu nejefektivnější metodu pro vyřešení tématu, na kterém pracujete. A vy už si ji můžete jen užívat! 

Tereza Lehovcová – Psychoterapie, poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a obtížných životních situacích mezilidských vztahů. 

Cordeus a.s., na Dlouhém lánu 11, Praha 6 – Vokovice
Recepce: 251 097 311, 411 nebo info@cordeus.cz – www.cordeus.cz 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).