Hlavní navigace

Názor k článku Očkování pro a proti: šéf vakcionologů versus rebelující lékařka od Hombok - Jste klasická ovečka, která nad sebou potřebuje pevnou...

 • 3. 5. 2015 12:43

  Hombok (neregistrovaný) 91.199.207.---

  Jste klasická ovečka, která nad sebou potřebuje pevnou ruku. Absolutně nerespektujete názory a důvody pro různá rozhodnutí ostatních lidí a jste velice dobře zpracovaná osoba, ať již sviňským minulým režimem, nebo ještě horším tím dnešním, kterému jde v první řadě o poslušnost společnosti, obhajující se nekompetentností ovcí, na které se vydělává neuvěřitelné jmění, a to nejen při prosazování očkování.

  Zkuste si vyhledat grafy ústupu různých infekčních onemocnění za posledních sto let a uvidíte klesající strmou křivku a potom si poznačte rok, od kterého se očkuje. Zjistíte pro vás neuvěřitelnou skutečnost, že se křivka nezměnila, tudíž tyto nemoci jsou potlačeny přirozeným vývojem hygieny, zpracování potravin, možností se kvalitněji stravovat apod., což různým virům a bakteriím nesvedčí, stačí se podívat na země tzv.třetího světa, kde se lidem nedostává našeho standardu a tyto nemoci či infekce jsou tam ještě dnes, na rozdíl od nás běžné.

  A ještě bych se rád dozvěděl, jak chce stát dostát svým úžasným zákonům, pokud neumožní nastoupit neočkovanému dítěti do školky a přitom je poslední předškolní rok povinný. To si potentáti myslí, že během dvou či tří let rodiče odmítající očkování vyměknou, nebo je budou nadále kriminalizovat, pozavírají je, čímž se jejich děti dostanou do péče státu a pak jim napíchají, co uznají za vhodné?

  Teď se vyjádřete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).