Hlavní navigace

Názor k článku Očkování pro a proti: šéf vakcionologů versus rebelující lékařka od Kašlající na zodpovědnost lékařů - U paní Elekové se mi nelíbí jí doporučované...

 • 16. 8. 2013 22:15

  Kašlající na zodpovědnost lékařů (neregistrovaný) ---.snydernet.net

  U paní Elekové se mi nelíbí jí doporučované jednání.

  Ona na lidi, zejména rodiče, apeluje aby doktorům sdělili co všechno hrozného se může následkem očkování přihodit jejich ratolestem (poškození zdraví) a vyzývá je aby si nechali od lékaře vyhotovit písemné potvrzení o vhodnosti a nezávadnosti léčby/očkování a pak se podřídili.

  Tohle je prostě naprostá pitomost. Jednak ti lékaři prostě většinou nemají svědomí, mnohdy jsou to pokrytci, nadutci, a velmi často i hajzlové (až do morku kostí) které zajímá jenom jejich zbytečná práce která je dobře živí a zatím je celkem klidná.

  Kdyby se mezi nimi našel i čestný člověk, ještě to neznamená že nebude hlupák, nebo třeba zaslepený (i kdyby jen dočasně).

  Na jednu stranu je pacientům předkládán názor, že lékaři nemají znalosti, nezajímají se, nechávají se zastrašovat někým mocnějším než jsou sami,.... Na druhou stranu chcete aby se lékař rozhodl, sepsal to, a zahajila se léčba podle jeho doporučení.

  Paní Eleková prostě uvažuje o modelu kdy očkuje chytrý lékař, který je hajzl. Předpokládá, že při nepřímém (bitva gentemanů) zastrašení se umravní a zcela změní své chování.

  Lidi, je to pochopitelně na vás, ale podle mne vám radí špatně.

  Je to úplně stejná nectnost, snad i přiživovaná minulým nesvobodným režimem, jinak ale hloupost nejhubšího zrna, která v lidech dříme - rádi slyšíte na prázdnou frázi: Je to na mou zodpovědnost!

  Snad jste někdo pochopili co jsem chtěl vyjádřit...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).