Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Menstruační kalíšek ano, ale jistě ne kvůli tamponům v moři od Sheri - Také nesouhlasím s autorkou článku. Počátky zavádění kalíšku...

 • 19. 1. 2014 11:49

  Sheri (neregistrovaný) ---.c14.catr.cz

  Také nesouhlasím s autorkou článku. Počátky zavádění kalíšku jsou vždycky těžké, protože je to něco úplně jiného než na co jsme byli zvyklí. Autorka nemůže veřejnosti překládat svůj názor na kalíšek po pár dnech zkoušení! Kalíšek používám 6 let a považuji ho za převrat. Ráno a večer ve sprše vyliju, pro většinu žen není potřeba podstupovat takové "představení" jak uvádí autorka. Dříve jsem se bála nechávat kalíšek 12 hodin, měnila jsem ho proto během dne a nikdy jsem se nesetkala s problémem. Každá průměrně zručná žena výměnu zvládne i na veřejné toaletě. Od té doby co používám kalíšek mi odpadly starosti s protékáním vložek či tamponů, kalíšek necítím, kromě ranní a večerní sprchy ani nevím, že mám menstruaci, zmizely mi dlouhodobé problémy s mykózami.
  Lidé jsou k novým věcem skeptičtí. Neberu jim to, nepřemlouvám, nevnucuji svůj názor. Mě kalíšek změnil pohled na menstruaci, nehledě na to, že je absolutně hygienický. Už bych se nikdy k vložkám či tamponům nevrátila. Dámy neví o co přicházejí :)

 • 25. 1. 2014 21:37

  Andy (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Prosím,jakou značku máte?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).