Hlavní navigace

Názor k článku Klíště je vhodnější odstranit pomocí speciálního roztoku od XXl - Tak to všichni moji předkové a nakonec i...

  • 31. 3. 2012 17:17

    XXl (neregistrovaný) ---.157.broadband9.iol.cz

    Tak to všichni moji předkové a nakonec i já dělám špatně. Kolik jsme jich vyndali olejem a točením? Stovky? Asi tak. (Jsme myslivci, hajní a máme psi a navíc z JČ, kde je infikované každéé...)
    Nakonec jiný chytrolín přijde na to, že to je možná špatně. Později dokonce vyjde najevo, že nejlépe bycha honiti pomocí zázračné vodičky, ze které se nakonec vyklube jodová tinktura, kterou používali zase už naši předkové. Jen je to náležitě "po židovsku natáhnuté". Dalším případem je možská voda sprej za 200,- min. (v přepočtu cca. za 1000,-/litr!:-)), když naše Vincentka za 30,- Kč zvládne totéž a navíc má ještě v sobě další prospěšné minerály. Jó, to jsou ty "strašný a nelidský:-)" socialistický léta, kdy bylo vše zdarma. Nyní si to pěkně zacvakáme a ještě s megavysokohorskou přirážkou, s kozí daní a ještě máme větší dluhy, než za komoušů. Stačí, aby to ukázali pro ovečky v televizi nebo takový hezký PR článek a je to na 100% pravda velebnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).