Všechny galerie

Fotogalerie: Koktejly pro silvestrovskou noc

Schnellovské jahodové cappucino: Pro 4 osoby: mražené jahody 500g, vanilkový cukr 10 g, cukr krystal 100 g, máta, 4 kopečky vanilkové zmrzliny Povolené mražené jahody rozmixujeme s cukrem. Vanilkový cukr přidáme až nakonec a dáme vychladit do lednice. Do sklenice vložíme kopeček zmrzliny, zalijeme jahodovým cappucinem, ozdobíme šlehačkou a mátou. USchnellu.com
 • Schnellovské jahodové cappucino

  Schnellovské jahodové cappucino

  Pro 4 osoby: mražené jahody 500g, vanilkový cukr 10 g, cukr krystal 100 g, máta, 4 kopečky vanilkové zmrzliny Povolené mražené jahody rozmixujeme s cukrem. Vanilkový cukr přidáme až nakonec a dáme vychladit do lednice. Do sklenice vložíme kopeček zmrzliny, zalijeme jahodovým cappucinem, ozdobíme šlehačkou a mátou.

  Autor: USchnellu.com

 • French cofee

  French cofee

  1 porce: 0,02 l brandy, 0,04 l espressa, 0,05 l smetany, 0,25 l mléka, 1 žloutek, cukr dle chuti, led Za pomoci šejkru všechny suroviny důkladně zamícháme, aby se žloutek našlehal a spojil s ostatními ingrediencemi. Podáváme s ledem. Koktejl připravíte i bez šejkru, jen s pomocí mixeru.

  Autor: USchnellu.com

 • Maire

  Maire

  0,2 l pomerančového džusu, 0,2 l mangového džusu, 0,1 l grenadiny, 0,1 l limetkové šťávy, 5 lístků čerstvé máty Vyšší skleničku naplníme ledem, přidáme suroviny kromě grenadiny a pomocí šejkru promícháme. Vyndáme mátu, přelijeme do čisté vychlazené skleničky a nakonec přidáme grenadinu. Zdobíme ananasem.

  Autor: USchnellu.com

 • Hawaj shake

  Hawaj shake

  1 porce: 1 plátek ananasu, 1/2 banánu, 0,1 l ananasového džusu, 0,2 l mléka, 1 kopeček vanilkové zmrzliny Všechny suroviny umixujeme v mixéru (není třeba do hladka). Hotový koktejl nalijeme na led do skleničky. Zdobíme banánem nebo ananasem.

  Autor: USchnellu.com