Hlavní navigace

Seriál Dietní policie

Módní policie v bulváru ví vždycky přesně, jak se obléknout. Naše „Dietní policie“ si naopak neuzurpuje právo vědět nejlíp, jak zdravě žít. Chceme mapovat životní styl známých osobností a třeba tak nakonec dostaneme mapu životního stylu České republiky. Snažíte se žít zdravě, máte dostatek pohybu a spánku? Jíte pravidelně a přemýšlíte o svém jídelníčku? To všechno jsou otázky, na které se budeme ptát v našem seriálu. Ale odpovědi jsou i na vás.

Dietní policie radí, pátrá, informuje

Během loňska zpovídaly speciální jednotky (alias Honza Potůček) osobnosti českého veřejného života. Kolik toho vypijí, snědí a naspí? Věří lékařům a práškům? Jak žijí? A my?

Redakce

3. 1. 2011 0:00
Doba čtení: 10 minut

Eva Decastelo: Chci užívat života každou minutou

Když se moderátorka a modelka v jednom rozhodne mít rodinu a zároveň se nechce vzdát práce, rozhodně se to podepíše na jejím životním stylu.

Jan Potůček

18. 11. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut

Zuzana Bubílková: Umřu, až si od státu vyberu, co jsem mu zaplatila na daních

Satirička a politická komentátorka Zuzana Bubílková je vtipná nejen na televizní obrazovce, ale i při rozhovoru pro server Vitalia.cz. Dietní policie tentokrát zpovídala právě ji.

Jan Potůček

11. 11. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut

Dušan Klein: Dýmku jsem odložil jen jednou. Po infarktu

Režisér Dušan Klein označuje sám sebe za workholika. Nedávno dokončil nový seriál Cukrárna pro Českou televizi. Může žít workholik zdravě?

Jan Potůček

29. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 10 minut

Oldřich Navrátil: Nesnáším sport. A jím, co se mi zachce

Ve filmové trilogii o básnících coby Emil Nádeníček vytrvale běhá v kulichu okolo domu svojí vyvolené. Jak je na tom herec Oldřich Navrátil s životním stylem v civilu?

Jan Potůček

21. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Alexandr Hemala: Tančím jen v sebeobraně, teď ale musím

Někdejší televizní hlasatel se intenzivně připravuje na taneční soutěž StarDance. Věnuje se tanci a sportu i mimo svoji profesi? Alexandr Hemala v dalším díle seriálu Dietní policie.

Jan Potůček

14. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 10 minut

Jaromír Bosák: Kdybych neběhal, hrozně bych ztloustnul

Žijí sportovní komentátoři zdravě? Nebo je pro ně sport jenom práce, a na jejich životosprávě se nijak neprojevuje? V Dietní policii odpovídá fotbalový komentátor Jaromír Bosák.

Jan Potůček

7. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 17 minut

Josef Pejchal: Jsem náruživým pasivním kuřákem

Pakliže patříte mezi diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě, herce Josefa Pejchala znáte spíše jako doktora Suka. Je dalším, koho Vitalia.cz zpovídala v seriálu Dietní policie.

Jan Potůček

23. 9. 2010 0:00
Doba čtení: 14 minut

Janis Sidovský: Vadí mi sousedi, co topí uhlím

Dietní policie Vitalie si tentokrát vzala na mušku člověka, který zastupuje řadu českých celebrit. Mimo to se aktivně věnuje charitě a výrazně napomohl lepšímu vnímání gay komunity u nás.

Jan Potůček

26. 8. 2010 0:00
Doba čtení: 7 minut

Eva Jurinová: Jsem profesní hypochondr

Deset let dělá mluvčí pražské Fakultní nemocnice v Motole. Jaký vliv má dennodenní setkávání s nemocí a smrtí na Evu Jurinovou, bývalou moderátorku Televizních novin na Nově?

Jan Potůček

29. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 19 minut

Barbora Kroužková: Dělala jsem karate, teď cvičím jógu

Moderátoři zpravodajských televizí mají poměrně hektický život. Jak se podepisuje na životním stylu Barbory Kroužkové z ČT24, se můžete dočíst v dalším ze seriálu rozhovorů Dietní policie.

Jan Potůček

22. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 10 minut

Jan Šibík: Relax od focení? To snad ani nejde

Reportážní fotografové mají dost náročný život. Jakmile se někde něco stane, všechno jde stranou. Jak je na tom s životním stylem jeden z nejznámějších českých fotografů Jan Šibík?

Jan Potůček

15. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut

Tomáš Baldýnský: Byl jsem závislý na energy drincích

Tři roky připravoval pro televizi Nova úspěšný sitcom Comeback. Co to udělalo s životním stylem dramaturga a novináře Tomáše Baldýnského se můžete dočíst v dalším dílu Dietní policie.

Jan Potůček

8. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 17 minut

Otakar Černý: Pil jsem třeba deset piv za den

Sportuje šéfredaktor sportovní redakce České televize? Nebo je pod svícnem tma? Vitalia.cz zpovídala v seriálu Dietní policie televizního matadora Otakara Černého.

Jan Potůček

1. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Martin Veselovský: Nesnídám, nesvačím. Nestíhám

Moderátora Martina Veselovského můžete znát z Událostí, komentářů na zpravodajské ČT 24 nebo z rozhlasového pořadu Dvacet minut Radiožurnálu. Jaký je životní styl vytíženého novináře?

Jan Potůček

24. 6. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Tomáš Cikrt: Jít k doktorovi na „blind“ je sázka do loterie

Jakou důvěru v české lékaře má bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví? Nejen o tom jsme si povídali v dalším dílu Dietní policie, v němž mapujeme životní styl známých osobností.

Jan Potůček

17. 6. 2010 0:00
Doba čtení: 15 minut

Kateřina Cajthamlová: Kvalita potravin je u nás příšerná

Někdejší moderátorku pořadu Jste to, co jíte, netřeba příliš představovat. Tentokrát neradila nám, ale naopak se svěřovala v dalším z dílů seriálu Dietní policie.

Jan Potůček

10. 6. 2010 0:00
Doba čtení: 15 minut

Jiří X. Doležal: Marihuana mi pomáhá i od deprese

Není u nás známějšího kuřáka a propagátora marihuany než Jiřího X. Doležala. Reportér týdeníku Reflex je dalším, koho Vitalia.cz zpovídala v seriálu rozhovorů Dietní policie.

Jan Potůček

27. 5. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Kateřina Fričová: Nás kuřáky by měli začít chránit

Traduje se, že je tvrdá manažerka. Prošla televizemi Nova a Prima, řídila největší česká rádia. Dnes velí programu ČT. „Dietní policii“ svěřila, jak je na tom se svým životním stylem.

Jan Potůček

13. 5. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Jolana Voldánová: Překvapuje mě účinnost homeopatik

Známá moderátorka od letoška moderuje i pozdní zpravodajské relace. Jak to narušilo její životosprávu? O svém životním stylu mluví v dalším z dílů „Dietní policie“.

Jan Potůček

6. 5. 2010 0:00
Doba čtení: 9 minut

Nakupuji bio, chybí mi ale bio supermarkety

Kateřina Kalistová je předsedkyní Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, kromě toho je ale vyznavačkou biopotravin, jak prozradila v dalším dílu Dietní policie.

Jan Potůček

29. 4. 2010 0:00
Doba čtení: 7 minut

Alice Nellis: Nemám čas vysedávat po doktorech

Jít si jen tak sednout do čekárny k lékaři je ztracený čas, říká režisérka Alice Nellis v dalším z naší série rozhovorů „Dietní policie“. Co na to MUDr. Hnízdil?

Jan Potůček

15. 4. 2010 0:00
Doba čtení: 7 minut

Juraj Kukura: Žít zdravě je hrozně nudné

„Nejpříjemnější na světě je hřích, zatímco to zdravé hřích není,“ říká slovenský herec v rozhovoru s naší „Dietní policií“. Jaký je jeho životní styl? A jaký váš?

Jan Potůček

1. 4. 2010 0:00
Doba čtení: 9 minut

Jaromír Nosek: Spím čtyři hodiny denně, víc nepotřebuju

Jaký je váš životní styl? Snažíte se žít zdravě, máte dostatek pohybu a spánku? Jíte pravidelně a přemýšlíte o svém jídelníčku? To všechno jsou otázky, na které se bude Vitalia.cz ptát v novém seriálu rozhovorů se známými osobnostmi, který jsme si v redakci interně nazvali „Dietní policie“. Jako prvního jsme si vzali na paškál herce Jaromíra Noska.

Jan Potůček

25. 3. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut