Hlavní navigace

Seriál Dietní policie

Módní policie v bulváru ví vždycky přesně, jak se obléknout. Naše „Dietní policie“ si naopak neuzurpuje právo vědět nejlíp, jak zdravě žít. Chceme mapovat životní styl známých osobností a třeba tak nakonec dostaneme mapu životního stylu České republiky. Snažíte se žít zdravě, máte dostatek pohybu a spánku? Jíte pravidelně a přemýšlíte o svém jídelníčku? To všechno jsou otázky, na které se budeme ptát v našem seriálu. Ale odpovědi jsou i na vás.

Dietní policie radí, pátrá, informuje

Během loňska zpovídaly speciální jednotky (alias Honza Potůček) osobnosti českého veřejného života. Kolik toho vypijí, snědí a naspí? Věří lékařům a práškům? Jak žijí? A my?

3. 1. 2011 0:00
Doba čtení: 10 minut

Eva Decastelo: Chci užívat života každou minutou

Když se moderátorka a modelka v jednom rozhodne mít rodinu a zároveň se nechce vzdát práce, rozhodně se to podepíše na jejím životním stylu.

18. 11. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut

Zuzana Bubílková: Umřu, až si od státu vyberu, co jsem mu zaplatila na daních

Satirička a politická komentátorka Zuzana Bubílková je vtipná nejen na televizní obrazovce, ale i při rozhovoru pro server Vitalia.cz. Dietní policie tentokrát zpovídala právě ji.

11. 11. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut

Dušan Klein: Dýmku jsem odložil jen jednou. Po infarktu

Režisér Dušan Klein označuje sám sebe za workholika. Nedávno dokončil nový seriál Cukrárna pro Českou televizi. Může žít workholik zdravě?

29. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 10 minut

Oldřich Navrátil: Nesnáším sport. A jím, co se mi zachce

Ve filmové trilogii o básnících coby Emil Nádeníček vytrvale běhá v kulichu okolo domu svojí vyvolené. Jak je na tom herec Oldřich Navrátil s životním stylem v civilu?

21. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Alexandr Hemala: Tančím jen v sebeobraně, teď ale musím

Někdejší televizní hlasatel se intenzivně připravuje na taneční soutěž StarDance. Věnuje se tanci a sportu i mimo svoji profesi? Alexandr Hemala v dalším díle seriálu Dietní policie.

14. 10. 2010 0:00
Doba čtení: 10 minut

Jaromír Bosák: Kdybych neběhal, hrozně bych ztloustnul

Žijí sportovní komentátoři zdravě? Nebo je pro ně sport jenom práce, a na jejich životosprávě se nijak neprojevuje? V Dietní policii odpovídá fotbalový komentátor Jaromír Bosák.

Doba čtení: 17 minut

Josef Pejchal: Jsem náruživým pasivním kuřákem

Pakliže patříte mezi diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě, herce Josefa Pejchala znáte spíše jako doktora Suka. Je dalším, koho Vitalia.cz zpovídala v seriálu Dietní policie.

23. 9. 2010 0:00
Doba čtení: 14 minut

Janis Sidovský: Vadí mi sousedi, co topí uhlím

Dietní policie Vitalie si tentokrát vzala na mušku člověka, který zastupuje řadu českých celebrit. Mimo to se aktivně věnuje charitě a výrazně napomohl lepšímu vnímání gay komunity u nás.

Doba čtení: 7 minut

Eva Jurinová: Jsem profesní hypochondr

Deset let dělá mluvčí pražské Fakultní nemocnice v Motole. Jaký vliv má dennodenní setkávání s nemocí a smrtí na Evu Jurinovou, bývalou moderátorku Televizních novin na Nově?

29. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 19 minut

Barbora Kroužková: Dělala jsem karate, teď cvičím jógu

Moderátoři zpravodajských televizí mají poměrně hektický život. Jak se podepisuje na životním stylu Barbory Kroužkové z ČT24, se můžete dočíst v dalším ze seriálu rozhovorů Dietní policie.

22. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 10 minut

Jan Šibík: Relax od focení? To snad ani nejde

Reportážní fotografové mají dost náročný život. Jakmile se někde něco stane, všechno jde stranou. Jak je na tom s životním stylem jeden z nejznámějších českých fotografů Jan Šibík?

15. 7. 2010 0:00
Doba čtení: 12 minut

Tomáš Baldýnský: Byl jsem závislý na energy drincích

Tři roky připravoval pro televizi Nova úspěšný sitcom Comeback. Co to udělalo s životním stylem dramaturga a novináře Tomáše Baldýnského se můžete dočíst v dalším dílu Dietní policie.

Doba čtení: 17 minut

Otakar Černý: Pil jsem třeba deset piv za den

Sportuje šéfredaktor sportovní redakce České televize? Nebo je pod svícnem tma? Vitalia.cz zpovídala v seriálu Dietní policie televizního matadora Otakara Černého.

Doba čtení: 8 minut

Martin Veselovský: Nesnídám, nesvačím. Nestíhám

Moderátora Martina Veselovského můžete znát z Událostí, komentářů na zpravodajské ČT 24 nebo z rozhlasového pořadu Dvacet minut Radiožurnálu. Jaký je životní styl vytíženého novináře?

Doba čtení: 8 minut

Tomáš Cikrt: Jít k doktorovi na „blind“ je sázka do loterie

Jakou důvěru v české lékaře má bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví? Nejen o tom jsme si povídali v dalším dílu Dietní policie, v němž mapujeme životní styl známých osobností.

Doba čtení: 15 minut

Kateřina Cajthamlová: Kvalita potravin je u nás příšerná

Někdejší moderátorku pořadu Jste to, co jíte, netřeba příliš představovat. Tentokrát neradila nám, ale naopak se svěřovala v dalším z dílů seriálu Dietní policie.

Doba čtení: 15 minut

Jiří X. Doležal: Marihuana mi pomáhá i od deprese

Není u nás známějšího kuřáka a propagátora marihuany než Jiřího X. Doležala. Reportér týdeníku Reflex je dalším, koho Vitalia.cz zpovídala v seriálu rozhovorů Dietní policie.

Doba čtení: 8 minut

Kateřina Fričová: Nás kuřáky by měli začít chránit

Traduje se, že je tvrdá manažerka. Prošla televizemi Nova a Prima, řídila největší česká rádia. Dnes velí programu ČT. „Dietní policii“ svěřila, jak je na tom se svým životním stylem.

13. 5. 2010 0:00
Doba čtení: 8 minut

Jolana Voldánová: Překvapuje mě účinnost homeopatik

Známá moderátorka od letoška moderuje i pozdní zpravodajské relace. Jak to narušilo její životosprávu? O svém životním stylu mluví v dalším z dílů „Dietní policie“.

Doba čtení: 9 minut

Nakupuji bio, chybí mi ale bio supermarkety

Kateřina Kalistová je předsedkyní Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, kromě toho je ale vyznavačkou biopotravin, jak prozradila v dalším dílu Dietní policie.

Doba čtení: 7 minut

Alice Nellis: Nemám čas vysedávat po doktorech

Jít si jen tak sednout do čekárny k lékaři je ztracený čas, říká režisérka Alice Nellis v dalším z naší série rozhovorů „Dietní policie“. Co na to MUDr. Hnízdil?

15. 4. 2010 0:00
Doba čtení: 7 minut

Juraj Kukura: Žít zdravě je hrozně nudné

„Nejpříjemnější na světě je hřích, zatímco to zdravé hřích není,“ říká slovenský herec v rozhovoru s naší „Dietní policií“. Jaký je jeho životní styl? A jaký váš?

Doba čtení: 9 minut

Jaromír Nosek: Spím čtyři hodiny denně, víc nepotřebuju

Jaký je váš životní styl? Snažíte se žít zdravě, máte dostatek pohybu a spánku? Jíte pravidelně a přemýšlíte o svém jídelníčku? To všechno jsou otázky, na které se bude Vitalia.cz ptát v novém seriálu rozhovorů se známými osobnostmi, který jsme si v redakci interně nazvali „Dietní policie“. Jako prvního jsme si vzali na paškál herce Jaromíra Noska.

Doba čtení: 12 minut