Hlavní navigace

Hlídač farmářských trhů

Chcete být pravidelně v obraze, kdy se koná (či nekoná) váš oblíbený farmářský trh? Nemusíte nikde složitě hledat, máme pro vás hlídače termínů farmářských trhů.

Sdílet

PRO LOKALITU:

Zajímá vás, jaké trhy se konají ve vašem městě nebo kraji? HLÍDAČ FARMÁŘSKÝCH TRHŮ vás bude informovat o termínech trhů ve vámi zvolené lokalitě.

PRO JEDEN TRH:

Chcete vědět, kdy se koná váš oblíbený trh? Pak si hlídače termínů objednejte přímo pro něj. Na stránce FARMÁŘSKÉ TRHY si zvolte váš trh a prostřednictvím funkce „Zasílat termíny tohoto trhu na email“ si objednejte jeho zasílání.


Můžete si vybrat týdenní nebo denní zasílání informací. Týdenní hlídač přistane ve vaší mailové schránce vždy v neděli a najdete v něm termíny zvolených trhů na celý následující týden. Denní hlídač vás upozorní den předem na termín vašeho trhu.

Současně s termíny budete mailem dostávat i aktuální informace z dění na farmářských trzích. Dozvíte se tak o mimořádných akcích a nabídkách, dostanete podrobnosti o sortimentu či upozornění na případné změny v konání trhů.

Co nabízí hlídač farmářských trhů:

  • pravidelné informace o farmářských trzích ve vybrané lokalitě
  • pravidelné informace o vybraném farmářském trhu
  • denní nebo týdenní zasílání termínů a aktualit
  • odkazy na stránku vybraného trhu či trhů s podrobnými informacemi
  • aktualizovaný výběr z největší databáze farmářských trhů z celé ČR
  • jednoduchou možnost upravit či zrušit objednávku zasílání

Pomohla vám funkce hlídače farmářských trhů? Něco nefunguje nebo nevyhovuje vaší představě? Napište nám svoje postřehy a připomínky (redakce@vitalia.cz).

FARMÁŘSKÉ TRHY

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).