Hlavní navigace

Podzimní den českého medu

Farmářské tržiště Jiřák připravilo Podzimní den českého medu

V pátek se na Farmářském tržišti Jiřák představí kvalitní český med a také stejnojmenná značka. Pod tímto označením dostanete med skutečně český a neředěný různými náhražkami. Po Svatomartinském vínu, růžovém vínu, českém pivu z minipivovarů a Jablečných slavnostech pokračuje Archetyp o. s. společně s MČ Praha 3 v představování tradičních českých potravinářských komodit.

8. 10. 2012 14:30
Doba čtení: 2 minuty

Včelí med bez náhražek a skutečně český? V pátek na Jiřáku

Podzimní den českého medu na Farmářském tržišti Jiřák představí kvalitní český med a také stejnojmennou značku. Pod tímto označením dostanete med český a neředěný různými náhražkami.

8. 10. 2012 14:30
Doba čtení: 4 minuty

Podzimní akce na Farmářském tržišti Jiřák

Jablečné slavnosti, den českého medu, dýňové slavnosti a jako vyvrcholení Svatomartinské slavnosti s pečenou husou – to jsou lákadla babího léta na náměstí Jiřího z Poděbrad. Občanské sdružení Archetyp, které pořádá farmářské trhy v Praze na Jiřáku a na Náplavce, chystá na podzimní dny kromě pravidelných trhů také několik mimořádných slavností: Jablečné slavnosti, Babí léto, Podzimní den českého medu, Dýňové slavnosti aneb Halloween, Svatomartinské slavnosti a pečená husa – to vše najdete na…

5. 9. 2012 10:12
Doba čtení: 4 minuty