Hlavní navigace

krása

Zdravé nehty – největší ozdoba. Tyhle měří 23 centimetrů

Ayanna Williams z Houstonu o své nehty maximálně pečuje. Důkazem toho je, že měří neuvěřitelných 23 centimetrů. „Trochu“ to překáží, ale podle Američanky jsou nehty její největší ozdobou.

21. 11. 2014 8:30

Henna a přírodní barvení: vlasy obarví, ochrání a nezničí

ROZHOVOR – Chemické látky v barvách ničí vlasy a způsobují alergie. I barvené vlasy mohou být zdravé. HANA ŠTIKOVÁ ví, jak se vyhnout zbytečné chemické zátěži. Díky rostlinným barvám.

Doba čtení: 9 minut

Melatonin pro mládí jsou vyhozené peníze

Internetová fóra a lifestylové časopisy mají hit: melatonin. Hormon, který se stará o dobrý spánek a prý má také vracet mládí. Jenže právě s tím mládím a krásou to tak horké není.

Doba čtení: 3 minuty

Může mít každá žena krásná prsa? Jak na to?

Pěkná prsa a dekolt si přeje asi každá žena. Velikost prsou se příliš ovlivnit nedá, pokud tedy nebereme v úvahu plastiku, ale pevnosti a zdravému vzhledu už pomoci lze. Jak?

14. 9. 2011 0:00
Doba čtení: 5 minut

Češky se stydí za své nahé tělo. Ale ne při sexu

Většina českých žen, na rozdíl od svých často tlustých mužů, trpí komplexy, ukázal nový průzkum. Ale spíše na veřejnosti, při soukromých erotických hrátkách stud mizí.

Doba čtení: 3 minuty

Vysoké podpatky jsou sexy, ale ne pro každou nohu

Noha na jehle se dobře vyjímá, ale jen některé ženy si mohou tuhle parádu dovolit. Odborníci upozorňují, že nošení módní obuvi má svá rizika a omezení. A platí to i pro balerínky.

18. 8. 2011 10:00
Doba čtení: 3 minuty

Plavky pro každou postavu – co sluší hrušce, jablku a přesýpacím hodinám?

Svléci se do titěrného úboru není nic moc příjemného, obzvlášť pokud nemáte tělo Pamely. Ale šikovný výběr plavek dokáže divy s jakoukoliv postavou, i tou nejčastější českou – hruškou.

3. 8. 2011 10:00
Doba čtení: 4 minuty

Jakou nosíte velikost? Záleží na tom, kde nakupujete

Plížíte se nenápadně ke stojanu s označením XL? Bylo by vám líp, kdyby ta cedulka nesla menší číslo? Bylo, a znalci marketingu to vědí. Takže pozor – údaj o velikosti nic moc neznamená.

Doba čtení: 3 minuty

Na křečové žíly se neumírá, nohy ale brutálně hyzdí

Patříte k lidem, kteří se i největším horku potí v dlouhých nohavicích či sukních po kotníky jen proto, že vaše nohy obalují modré pavučiny, nebo se po nich pnou modré liány? Co s tím?

Doba čtení: 4 minuty

Žabky jsou dobré leda na pláž. A "krokáče"?

„Obuj si nás, jsme cool a ještě k tomu pohodlné!“ lákají z výloh žabky a Crocsky a my, zlákáni jejich vábením, opět prokazujeme svým nohám otlačeným z jarních bot medvědí službu.

Doba čtení: 4 minuty

Má být podprsenka vidět, nebo ne?

V otázce podprsenek, jejich viditelnosti, nebo vůbec přítomnosti, se muži a ženy možná neshodnou. Snad jen v jediném: Jak kdy, jaká a hlavně – na kom.

Doba čtení: 4 minuty

Chlupaté nohy nechci. Ale nedělejme z toho vědu

Strniště na lýtku a bobr v podpaží. Dnes se líbí málokomu. Chlupů, alespoň těch viditelných, se zbavuje většina žen a čím dál víc mužů. Hledáním ideální depilace jsou mnozí přímo posedlí.

Doba čtení: 8 minut

První příkaz léta zní: rychle na pedikúru (platí i pro pány)

Je jen málo tak sexy věcí, jako dámské nohy v otevřených sandálcích. A málo věcí tak škaredých, jako popraskané paty a zanícené nehty. Léto předpokládá, že se o své nohy postaráte.

Doba čtení: 4 minuty

Investici do vlasů považuje za důležitou skoro 90 procent žen

Žena, která nikdy nebyla u kadeřníka nebo si nekoupila barvu na vlasy, je přírodní úkaz. Podle výzkumu je investice do koruny krásy důležitá pro 87,6 procent žen a 43,2 procent mužů.

7. 6. 2011 10:00
Doba čtení: 2 minuty

Máte svůj styl? Těžko! A víte proč?

Obvykle si představujeme, že oděv, který si vybíráme, nebo názory, k nimž se hlásíme, vyjadřují naši osobnost, naše nitro nebo náš vkus. Není to tak docela pravda.

Doba čtení: 4 minuty

Tentokrát jen pro ženy aneb kupte si konečně správnou podprsenku

Několik kusů má snad každá žena. A většina z nich je špatně. Špatná velikost, špatný tvar… Potvrzují to opakované výzkumy na toto téma a nemá to nic společného s cenou podprsenky.

Doba čtení: 6 minut

Šílená matka, šílený svět? Botox na dětských soutěžích krásy

Žena, které v USA úřady odebraly osmiletou dceru, protože jí píchala botox, aby měla větší šance v soutěžích krásy, tvrdí, že je to běžné. Pro svoji dceru dělala prý to nejlepší.

18. 5. 2011 10:00
Doba čtení: 3 minuty

Chcete být (ještě) chytřejší, než jste?

Podle některých vědců je možné mozek trénovat, stejně jako svaly v posilovně. Přečtěte si první díl seriálu o vylepšování inteligence. Buďte chytřejší!

Doba čtení: 4 minuty

Zezadu slečna, zepředu – pravda. Do kdy je žena atraktivní?

FEJETON – Originální varianta rčení: „Zezadu lyceum, zepředu muzeum,“ vystihuje stav, který prostě jednoho dne přijde. Ta ženská by vlastně ještě celkem ušla – kdyby nebyla tak stará…

Doba čtení: 3 minuty

Módní blogy pro vandráky

FEJETON – Róby z fashionblogísků nejsou nic pro nás, muže (či ženy) s ponožkami v sandálech. Kde má brát inspiraci člověk, který oblečení nakupuje v tržnici?

Doba čtení: 4 minuty

Co říká móda (i těm, které nezajímá ani za mák)

GLOSA – Jak móda odráží a současně spoluvytváří širší společenské trendy? Módní žurnály mohou být tajným klíčem k poznání kultury, v níž žijeme.

Doba čtení: 4 minuty

Krása nebeská: 10 nejstupidnějších tipů pod sluncem

Našli jsme pro sebe i pro vás desatero (ne)skutečných tipů pro krásu, které nám pomohou k dokonalosti. Pokud se tedy zdravý rozum nevzepře…

Doba čtení: 6 minut

Krása spočívá v průměrnosti

Které tváře považují lidé za nejatraktivnější? Podle vědců ty „zprůměrované“. Ve speciálním programu si i vy můžete pohrát s obličeji a dokonce si sestavit i svého budoucího potomka!

23. 2. 2011 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Ošklivé, nepohodlné i nezdravé - proč podléháme módě?

Čas od času snad i největší ignorant provětrá šatník a zbaví se věcí, které by ještě posloužily, ale už se prostě nenosí. Co nás vede k tak neracionálnímu počínání?

Doba čtení: 5 minut

Vzali mě do klubu krásných: díky výstřihu a photoshopu

Tak už vím, jaké to je stát se dívkou z „titulní stránky“. A taky vím, jaké triky se používají, aby ženy na fotkách byly dokonalé. Jenže chtějí vůbec muži umělé krásky?

Doba čtení: 5 minut

Nadměrná móda – nový obchodní hit

Téma nadměrné módy bylo v průběhu veletrhu STYL a KABO, který se konal v loňském roce, natolik populární, že se pořadatelé rozhodli věnovat pozornost této oblasti přinejmenším ve stejné míře i na dalším ročníku v únoru 2011. Že je o zboží v nadměrných velikostech zájem, potvrdila vysoká návštěvnost u přehlídkového mola s Plus-size kolekcemi.

2. 2. 2011 7:47
Doba čtení: 1 minuta

Sestry mají svoji Miss

Titul Miss sestra 2010 převzala v pátek večer v Obecním domě v Praze zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová. Při dvoukolovém finále v Obecním domě v Praze, kde se 14. ledna 2011 konal ples České asociace sester s příznačným názvem Sestry na sál!, za sebou nechala vítězka dalších devět finalistek a získala kromě korunky také mnoho zajímavých cen včetně finančních darů a zájezdu. Šokem pro ni bylo překvapení večera – červený vůz Škoda Fabia.

19. 1. 2011 9:49
Doba čtení: 1 minuta

Proč se Češi (pořád) neumějí oblékat?

FEJETON – Na české ulici pořád zcela bezpečně poznáme cizince ze „západu“. Jsou prostě lépe oblečení, mají styl a šmrnc. Češi módní trendy neurčují, to je jasné.

Doba čtení: 3 minuty

Make-up je podvod na muže

FEJETON – Ženy se pochopitelně chtějí líbit a udělají proto prakticky cokoliv. Muž, když poprvé spatří rozdíl „před“ a „po“, se pak může právem cítit podveden.

Doba čtení: 3 minuty

Kadeřnické služby se slevou na KupDnes.cz

Komerční sdělení: Už vám někdo nabídl ke koupi tisícovku za 560 Kč? Ne? Tak zamiřte na KupDnes.cz, kde dnes přesně tato nabídka je. Kupon využijete v salonu Advance, kde budou vaše vlasy hýčkat profesionálové ocenění mnoha diplomy. Spokojená zákaznice říká: „Přišla jsem jako blondýna a odešla jako sexy bruneta – cituji přítele. Moderní prostředí a příjemný, šikovný personál. Hned jsem se zaregistrovala jako věrný zákazník.“

12. 10. 2010 11:10
Doba čtení: 1 minuta