Hlavní navigace

fresh džus

Meníčko: Botanické fermentované limonády zrají sedm dní

V ochutnávce novinek týdne tentokrát voní pochoutky z grilu a na osvěžení je tu hned několik tipů na přírodní limonády, ovocné drinky i detoxikační nápoje.

Doba čtení: 7 minut

Proč se po hubnutí dostavuje jojo efekt?

Každý rok si dáváte předsevzetí, že zhubnete, tvrdě se do toho opřete, výsledky jsou ohromující, ale po létě se dostavuje jojo efekt? Někde děláte chybu. Možná víme kde.

Doba čtení: 3 minuty

Fresh džusy je lepší rozkousat, než vypít na ex

Čerstvé přírodní džusy obsahují řadu látek cenných pro naše tělo a na rozdíl od běžně prodávaných džusů v nich zbytečně nekonzumujeme konzervanty či sladidla. Chcete-li se nasytit, kousejte je!

Doba čtení: 7 minut

Jak v kuchyni využít maliny? Pečte je s bůčkem

Maliny nemusí být nejlepší jen červené a zobané přímo z keříku. Své uplatnění najdou i v omáčkách k masu, nanucích či zeleninových salátech. Máme pro vás osvědčené tipy i recepty.

Doba čtení: 5 minut

100% džus je mrtvá tekutina

Limonády patří mezi nápoje, které nemusí obsahovat ovocnou složku. O něco málo lépe jsou na tom ovocné nektary a šťávy. Žádnou velkou výhru nepředstavuje ani 100% džus z koncentrátu.

Doba čtení: 4 minuty

Tajemství 100% džusů z koncentrátu: vysušené pomeranče

Na litr čerstvé šťávy padnou dvě kila ovoce. Na krabici s džusem by se ho ideálně mělo použít také tolik. Jenže to se vymačká, vysuší a pak opět zředí vodou. A doplní umělými vitamíny.

Doba čtení: 4 minuty