Hlavní navigace

Farmářský trh Slunečnice

Jediný večerní farmářský trh začne v pondělí

Dva farmářské trhy v režii Prahy 10 právě zahajují letošní sezónu. Už dnes mohou zákazníci nakupovat na farmářském trhu na Kubánském náměstí a od pondělí také na Zahradním městě, kde se na sezónu chystá tržiště Slunečnice. Trhy na Kubánském náměstí zahájily prodej právě dnes a budou pokračovat vždy v úterý a ve čtvrtek od osmi do osmnácti hodin. Na Kubánském náměstí čekají návštěvníky v průběhu roku i různé tematické dny, slavnosti a další akce.

Redakce

21. 3. 2013 13:31
Doba čtení: 1 minuta

Druhé farmářské trhy Prahy 10 Slunečnice začínají ve středu

Farmářské tržiště na Zahradním Městě se přidá k trhu na Kubánském náměstí a doplní nabídku Prahy 10. Provoz trhu, který najdete na prostranství u ulice Jabloňová, bude zahájen ve středu 9. května od osmi hodin, informoval nás mluvčí pořadatele, kterým je Úřad městské části Praha 10, Jan Charvát. V provozu bude dále každou středu od osmi do osmnácti hodin a vždy v pátek od osmi do šestnácti.

Redakce

6. 5. 2012 10:40
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy - novinky a změny v Praze

Sezóna trhů se rozjíždí a s ní přichází řada změn: Jiřák, Kubáň, Tylák, náměstí Republiky… Podívejte se na novinky z hlavního města a vyberte si v přehledu farmářských trhů z celé ČR.

Redakce

5. 3. 2012 10:32
Doba čtení: 2 minuty