Hlavní navigace

Farmářské trhy

Čééérstvé zboží! Čééérstvé farmářské trhy!

Aktuální přehled připomíná, že tuto sobotu se opět konají oblíbené trhy na Kulaťáku, ale také řada dalších. Přijďte si nakoupit a napište nám, jak jste byli spokojeni. Znáte další místa?

24. 6. 2010 10:09
Doba čtení: 6 minut

Farmářské trhy v Plzni podruhé s ještě bohatší nabídkou místních potravin

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu… Druhé Plzeňské farmářské trhy se uskuteční v sobotu 26. června 2010 na nádvoří hotelu Gondola od 8 do 13 hodin. 

24. 6. 2010 10:06
Doba čtení: 2 minuty

Farmářské trhy na Kulaťáku - nabídka na sobotu

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu… Farmářské trhy na Kulaťáku, první z pražských trhů, jsou velmi navštěvované, na minulém farmářském trhu se prodalo např. 220 litrů mléka, 75 kg sýrů a 1200 kg jahod.

24. 6. 2010 10:04
Doba čtení: 2 minuty

Farmářské trhy - kam v nejbližších dnech

Premiéra na náměstí Míru, čerstvé ryby na Náplavce, český bílý chřest na Kubáni a řada dalších dobrot! Podívejte se také, jak to vypadalo na jarmarku v Dobříši.

Doba čtení: 6 minut

Jahodové farmářské trhy na Kulaťáku

Farmářské trhy na Kulaťáku se konají v sobotu 12. června  po šesté a organizátoři i prodejci se tentokrát zaměřili na  ČESKÉ JAHODY! V nabídce bude JAHODOVÁ BUBLANINA, JAHODOVÉ KOKTEJLY A POHÁRY, JAHODOVÝ DŽEM z letošních jahod, dokonce i FRAGOLINO – JAHODOVÉ VÍNO a řada dalších jahodových dobrot a také stále plodící převislé jahody v květináčích.

11. 6. 2010 8:45
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské a jiné trhy - známe další

Podívejte se na aktuální přehled konání trhů, ať už nazvaných farmářské, regionální nebo venkovské… Seznam se rozšiřuje, děkujeme všem za tipy, posílejte další! Léto trhům sluší.

10. 6. 2010 11:35
Doba čtení: 6 minut

Kateřina Cajthamlová: Kvalita potravin je u nás příšerná

Někdejší moderátorku pořadu Jste to, co jíte, netřeba příliš představovat. Tentokrát neradila nám, ale naopak se svěřovala v dalším z dílů seriálu Dietní policie.

Doba čtení: 15 minut

Na nakupování na trhu začínám být závislá

Vyrazit s košíkem na trh je něco úplně jiného než „výlet“ do supermarketu. Máte jistotu, že vše bude čerstvé a kvalitní a navíc svým nákupem podpoříte české zemědělce a výrobce potravin.

Doba čtení: 6 minut

Farmářské trhy - aktuální termíny

Přibývají další trhy. Podívejte se, kam můžete tentokrát vyrazit pro čerstvé potraviny přímo od pěstitelů a výrobců. Budeme rádi, když nám a ostatním pošlete vaše tipy.

Doba čtení: 4 minuty

Kam na trhy o víkendu?

Oblíbili jste si farmářské trhy? Jejich počet pomalu roste. Podívejte se, kde můžete v pátek a sobotu nakoupit čerstvé zboží přímo od pěstitelů a výrobců. Máte další tipy? Napište nám!

Doba čtení: 2 minuty

Farmářské trhy nově i v Dolních Počernicích!

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu… Obliba farmářských trhů, na nichž nakoupíte přímo od pěstitelů, stále roste. A kde je poptávka, začíná naštěstí už být i nabídka.

27. 4. 2010 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy na Kulaťáku potřetí v sobotu 24. 4. a opět vylepšené

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu… Farmářské trhy na Kulaťáku se, po dvou mimořádně úspěšných pokračováních, opět budou konat na Vítězném náměstí v Praze 6 v sobotu 24. dubna od 8 do 14 hodin. 

23. 4. 2010 10:34
Doba čtení: 1 minuta

Trh jako společenská událost

V sobotu ráno jsem mířila na zcela jiný nákup než obvykle. Co mě a dalších zhruba patnáct tisíc lidí táhlo do Dejvic? Vůně chleba a touha po opravdovém jídle…

Doba čtení: 4 minuty