Hlavní navigace

Farmářské trhy na Náplavce

Farmářské trhy Jiřák a Náplavka se přesunou na Výstaviště

Farmáři z Jiřáku a Náplavky budou tuto sobotu jako hosté na Výstavišti v Holešovicích.

28. 5. 2015 11:13
Doba čtení: 1 minuta

Dobrá zpráva: Farmářský trh Náplavka by měl zůstat na svém místě

Ještě před několika dny byl osud farmářských trhů na Rašínově nábřeží nejasný. Co se změnilo a proč měl být vůbec oblíbený farmářský trh odsunut jinam?

23. 2. 2015 0:00
Doba čtení: 5 minut

Farmářské trhy: tipy na advent a Vánoce

Adventní a vánoční farmářské trhy chystají vedle tradičního sortimentu vánoční nabídku: ryby, ingredience na bramborový salát, vánoční dekorace, cukroví, pečivo i drobné dárky pro radost.

Doba čtení: 3 minuty

První farmářské trhy hlásí termíny pro rok 2014 …a pronikají do zahraničí

V Karlových Varech se chystají na novou sezónu a krom toho jsou úspěšní na trzích v sousedním Německu. V Plzni připravují hory dobrého masa a v Praze svatomartinské husy i vánoční cukroví.

Doba čtení: 2 minuty

Farmářské trhy provoní bylinková slavnost

V Praze i dalších městech najdete během týdne a zejména v sobotu řadu farmářských trhů. Na Jiřáku navíc chystají slavnost Bylinky, koření a čaje. Na Náplavku ale tentokrát nechoďte.

28. 8. 2013 9:00
Doba čtení: 3 minuty

Jahody a letní ovoce provoní farmářské trhy

Sladké, měkké, šťavnaté… takové jahody slibují farmáři. Budou totiž české a čerstvé. Žádné skleníky, dlouhá doprava a skladování. Obarvené a provoněné sluncem jsou i třešně a meruňky.

20. 6. 2013 17:56
Doba čtení: 3 minuty

Farmářské trhy na Náplavce se kvůli povodni v sobotu přesouvají

Kvůli povodni rozhodli se pořadatelé farmářského trhu na Náplavce nečekat na vývoj situace a trh přesouvají na Palackého náměstí. Ať už bude Náplavka ještě pod vodou, nebo už ne, v sobotu 8. 6. 2013 bude farmářský trh na Palackého náměstí, přímo nad Náplavkou u pomníku F. Palackého. O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce

5. 6. 2013 10:21
Doba čtení: 1 minuta

Pivo na Náplavce zrušeno kvůli povodňové pohotovosti

Aktualizováno: Vzhledem k povodňové pohotovosti se ruší festival Pivo na Náplavce i sobotní farmářské trhy. Více než sedm desítek různých druhů piv, to je lákadlo na pražskou Náplavku. 31. 5. a 1. 6. se tu koná Festival malých a mini českých pivovarů. Ale nebudou chybět ani vlastní limonády, které některé pivovary také vyrábějí. Program bude také pro malé i velké.

31. 5. 2013 15:24
Doba čtení: 4 minuty

Farmářské trhy: Velikonoce na Jiřáku a Náplavce

Pořadatelé farmářských trhů na Jiřáku a na Náplavce srdečně zvou všechny příznivce farmářských trhů na Velikonoce na těchto dvou populárních pražských tržištích.  V pátek probíhá program na Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Můžete se těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky v našich velikonočních dílnách.

26. 3. 2013 11:40
Doba čtení: 1 minuta

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde. FARMÁŘSKÉ TRHY VELKÝ PÁTEK Farmářské tržiště Jiřák Na Jiřáku se můžete těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky ve velikonočních dílnách.

26. 3. 2013 10:55
Doba čtení: 4 minuty

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde.

26. 3. 2013 9:00
Doba čtení: 4 minuty

Švýcarské jaro na Farmářských trzích na Náplavce

Již tuto sobotu 2. března bude v rámci projektu Švýcarské jaro na návštěvníky oblíbených Farmářských trhů na Náplavce čekat bohatá nabídka gastronomických specialit ze švýcarského kantonu Wallis.  Od 8 do 14 hodin mohou zájemci ochutnat a zakoupit sýry, sušené maso a klobásky, nebudou chybět ani pověstná čokoláda či víno.

1. 3. 2013 16:26
Doba čtení: 1 minuta

Farmářský trh Náplavka zahajuje sezónu a chystá zabijačku

Farmářské tržiště Náplavka startuje 16. února 2013 svojí třetí sezónu na Rašínově nábřeží.  Všichni prodejci, farmáři a prvovýrobci přijedou na Náplavku s tradičním sezónním sortimentem, který se každý měsíc drobně mění a přizpůsobuje ročnímu období. O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce O týden později, 23. února 2013 mohou návštěvníci Náplavky ochutnat zabijačkové speciality a také si poslechnout živou muziku. Kromě zabijačkových výrobků můžete nakoupit pečivo, sýry, jogurty, tvarohy, mléko,…

11. 2. 2013 8:51
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské tržiště na Jiřáku začíná už tuto sobotu, Náplavka v únoru

Od soboty 26. ledna 2013 zahajuje letošní pravidelný provoz farmářské tržiště Jiřák na Praze 3. Zatím jsou jisté soboty, další prodejní dny budou záviset na počasí. „Pokud se budou denní teploty pohybovat okolo nuly či nad nulou, zahájíme od 26. 1. farmářské tržiště na Jiřáku v plném provozu – tedy ve středy, pátky i soboty,“ říkají pořadatelé z o.s. Archetyp. „Pokud budou větší mrazy (nižší denní teploty než –5 °C), zrušíme trhy ve všední dny a ponecháme jen soboty.“ Pouze soboty v případě…

23. 1. 2013 14:46
Doba čtení: 1 minuta

Advent a Vánoce na farmářském tržišti Jiřák a Náplavka

Farmářská tržiště Náplavka a Jiřák v Praze nabízejí v čase adventu vánoční zboží i živé ryby. Nejen kapry si můžete online zarezervovat. Farmářské tržiště Jiřák na Praze 3 navazuje na úspěšnou tradici adventních nedělí, které letos zažijí již třetí sezónu v duchu farmářského tržiště. 9., 16. a 23. 12. tedy poslední tři neděle před Štědrým dnem můžete nakoupit dárky pro vaše nejbližší a to přímo na farmářském tržišti. Rukodělné výrobky, šperky, ale také delikatesy a sladkosti vhodné jako dárek k…

6. 12. 2012 13:32
Doba čtení: 2 minuty

Páteční a sobotní farmářský trh na Jiřáku se ruší, ale...

… přijďte v sobotu na Náplavku! 14. a 15. září 2012 na náměstí Jiřího z Poděbrad probíháVinohradské vinobraní a proto se v tyto dny trhy nekonají. O trhu: Farmářské tržiště Jiřák Pořadatelé ale zvou všechny zákazníky v sobotu na Náplavku, která funguje normálně. Čeká na vás česká zelenina a české ovoce v té nejlepší kvalitě a čerstvosti, kozí, kravské i ovčí sýry, jogurty, mléko, máslo. Dále také uzeniny, čerstvé maso a ryby sladkovodní i mořské, pečivo, koláče a zákusky, čerstvá pasta, skvělé…

14. 9. 2012 10:30
Doba čtení: 1 minuta

Podzimní akce na Farmářském tržišti Jiřák

Jablečné slavnosti, den českého medu, dýňové slavnosti a jako vyvrcholení Svatomartinské slavnosti s pečenou husou – to jsou lákadla babího léta na náměstí Jiřího z Poděbrad. Občanské sdružení Archetyp, které pořádá farmářské trhy v Praze na Jiřáku a na Náplavce, chystá na podzimní dny kromě pravidelných trhů také několik mimořádných slavností: Jablečné slavnosti, Babí léto, Podzimní den českého medu, Dýňové slavnosti aneb Halloween, Svatomartinské slavnosti a pečená husa – to vše najdete na…

5. 9. 2012 10:12
Doba čtení: 4 minuty

Farmářský trh Náplavka se v sobotu 1. 9. nekoná

V sobotu 1. září 2012 se nekoná farmářský trh na Náplavce kvůli běžeckému závodu Nike Run Prague.  O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce Nebuďte ale smutní, v sobotu jsou na vás připraveni farmáři na Jiřáku s celou plejádou kvalitních výrobků. Můžete se těšit například na zeleninu rovnou ze čtyř farem, sezónní ovoce, sýry kozí (oblíbená farma Krasolesí a Kojetín), ovčí i kravské, jarní kuřátka, vajíčka, biohovězí maso, uzeniny, pražené oříšky, pečivo, kávu, pivo a skvělé občerstvení.

31. 8. 2012 17:55
Doba čtení: 1 minuta

Jahodobraní na Náplavce

Farmářské tržiště Náplavka zve v sobotu na čerstvé české jahody! Po premiéře na Jiřáku z dílny stejného pořadatele, posunou se jahody včetně čokoládové fontány na namáčení jahodového špízu na Náplavku. O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce Opět tu budou jahody z vyhlášených českých jahodových plantáží za akční ceny. Vítáni jsou  obzvlášť návštěvníci, kteří přijdou v jahodově červené. První padesátka návštěvníků, kteří mezi 10. a 11. hodinou dorazí k čokoládové fontáně, dostává Jahodový bonus –…

19. 6. 2012 13:05
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské tržiště na Náplavce v sobotu není, na Jiřáku bude šťáva z ječmene

Farmářský trh na pražské Náplavce se v sobotu 2. června nekoná – jsou tu Primátorky. Závody veslařů pod primátorskou záštitou mají již 99 let dlouhou tradici a už tradičně také „vyšoupnou“ farmářský trh. „Kdo máte rádi Náplavku, nenechte si ji ujít sice bez trhu, za to s krásně rostlými veslaři a primátorem Svobodou!“ vzkazují pořadatelé trhu z o.s. Archetyp.

1. 6. 2012 9:21
Doba čtení: 2 minuty

Slavnost českého chřestu na Jiřáku

Na Farmářském tržišti Jiřák se slaví začátek chřestové sezóny právě o tomto prvním květnovém víkendu.  Co se chystá? k občerstvení chřestová krémová polévka Farmářského tržiště, chřestové sushi v každou celou hodinu kuchařská show s Radkem Jakubcem s ukázkami zpracování chřestu, prodej degustačních porcí a (chřestový salát s čekankou a pancettovým vinaigrettem, steak z lososa na bílém chřestu s bernaiskou omáčkou a pažitkou) vinařství Binder představí bílá a růžová vína z Moravy vhodná k…

4. 5. 2012 9:28
Doba čtení: 1 minuta

Bílý chřest od soboty na Farmářském tržišti Jiřák a Náplavka

Od soboty 28. 4. máte možnost nakoupit si bílý chřest na oblíbených pražských trzích. Chřestové slavnosti s ochutnávkou a degustací se konají sice až ve dnech 4.-5. května na Jiřáku, ale už od této soboty bude bílý chřest „domů na takové to domácí vaření“, jak říkají pořadatelé z o.s. Archetyp. Koupíte ho na dvou místech – na Jiřáku a Náplavce.

27. 4. 2012 8:47
Doba čtení: do minuty