Hlavní navigace

Farmářské trhy na Balabence

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde. FARMÁŘSKÉ TRHY VELKÝ PÁTEK Farmářské tržiště Jiřák Na Jiřáku se můžete těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky ve velikonočních dílnách.

26. 3. 2013 10:55
Doba čtení: 4 minuty

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde.

26. 3. 2013 9:00
Doba čtení: 4 minuty

Farmářské trhy na Balabence přivedou poctivé potraviny i na Prahu 9

Od soboty 23. 3. 2013 se budou na ulici Drahobejlova 15 pravidelně organizovat farmářské trhy. Návštěvníci zde budou moci najít poctivé potraviny, ovoce a zeleninu od prodejců z celé České republiky. V sobotu budou trhy probíhat od 8 do 14 hodin, takže času na výběr těch nejlepších potravin budete mít spoustu. Podle pořadatelů je se na co těšit. V sobotu na Balabence najdete například čerstvé pečivo z pekárny Mšeno, Babiččin staročeský štrúdlník, maso a uzeniny z uzenářství Adam a jatek Bojmany…

15. 3. 2013 9:57
Doba čtení: 1 minuta