Hlavní navigace

Farmářské trhy Kulaťák

Farmářské trhy Motol: Zdraví prochází žaludkem

Farmářské trhy dnes začaly v areálu FN Motol, pár metrů od výstupu z metra. Ve spolupráci s vedením nemocnice je připravil zkušený tým pořadatelů Farmářských trhů Kulaťák. Kromě běžného sortimentu tady dostanete i kapry, cukroví a plno vánočních maličkostí…

15. 12. 2015 13:28

Farmářské trhy Kulaťák začínají

Po zimní přestávce se na Vítězné náměstí opět vrací farmářské trhy. První trhy se konají v sobotu 7. března a začínají tradičně v 8 hodin. Najdete tu všechny své oblíbené pochoutky i nové dodavatele a zboží.

23. 2. 2015 11:39

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde. FARMÁŘSKÉ TRHY VELKÝ PÁTEK Farmářské tržiště Jiřák Na Jiřáku se můžete těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky ve velikonočních dílnách.

26. 3. 2013 10:55
Doba čtení: 4 minuty

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde.

26. 3. 2013 9:00
Doba čtení: 4 minuty