Hlavní navigace

e-shop

Rohlík.cz spustil lékárnu. Nákup léků vám prodraží

Když ležíte doma s chřipkou a potřebujte léky, buď si dojdete k lékaři a do lékárny, nebo si je objednáte z online lékárny a kurýr vám je doručí až domů, klidně do dvou hodin. Takhle funguje nová lékárna na Rohlík.cz ve spolupráci s lékárnami Benu. Jen ty ceny vás trochu zaskočí.

Doba čtení: 6 minut

Klikni+Vyzvedni – jak funguje online služba od Tesca

Tesco nabízí už několik let na našem trhu zatím unikátní službu Klikni+Vyzvedni. Není zdaleka tak známá jako online nákup potravin u této společnosti. V čem tkví její výhody a úskalí?

30. 7. 2018 0:00
Doba čtení: 7 minut

Sedláci brázdí už i internet

Nemám sílu, čas ani bydliště v centru velkoměsta, a přesto si můžu nakoupit farmářské potraviny. Už i internet brázdí moderní sedláci, kteří nabízejí své produkty.

Doba čtení: 4 minuty

Farmářské trhy 2013 brzy skončí, nabízejí ale nákup z domova

Šanci navštívit některý z dobrých farmářských trhů máte do konce roku ještě několikrát. Navíc zahajuje provoz nový e-shop s farmářskými produkty.

Doba čtení: 3 minuty

Kapr z internetu

Ryby na vánoční stůl nemusí pocházet jen z kádí nebo z pouličních prodejů. Jsou i jiné možnosti, jak pořídit třeba kapra. Levněji a se zárukou původu.

4. 12. 2013 0:00
Doba čtení: 5 minut

Nákup v iTesco: Spolehlivý, ale mnohdy na slepo

Zákulisí prodeje potravin online už jsme viděli, je na čase službu vyzkoušet na vlastní kůži. Byl náš nákup kompletní, čerstvý a dodaný v dohodnutý termín? Dozvíte se i z fotografií.

Doba čtení: 7 minut

iTesco: Jak to chodí v zákulisí prodeje potravin online? Je to Davis Cup

Nakupovat oblečení, sekačky i televizi přes internet je už dnes běžné, ale jídlo? I tak se ušetří čas a peníze. Nebo byste zvládli nasbírat 70 položek jednoho nákupu během půlhodiny?

Doba čtení: 5 minut

Tesco bude nově rozvážet potraviny i na Brněnsku

Společnost Tesco cílí na nové zákazníky. Od zítra bude moci vyzkoušet nákup potravin on-line i více než půl miliónu lidí z Brna a širokého okolí.

1. 5. 2013 0:00
Doba čtení: 3 minuty

E-shopů s potravinami je jako šafránu. Zkusili jsme u nich nakoupit na Vánoce

Online nákup potravin je u nás v plenkách. Jak by dopadla štědrovečerní večeře, kdybyste suroviny na ni chtěli pořídit od počítače? Hlady neumřete, ale budete servírovat zajíce v pytli.

Doba čtení: 7 minut

10 z 12 e-shopů prodá alkohol i dětem, úřady to neřeší

Drtivé většině internetových obchodů v průzkumu časopisu dTest stačilo, aby kupující na dotaz, zda je plnoletý, odpověděl, že ano. Podle policie je to porušení zákona, ale tím to hasne.

5. 10. 2012 10:03
Doba čtení: 1 minuta