Hlavní navigace

Horečka - jaké léky použít?

Trápí vás horečka? Podívejte se, jaké léky můžete k léčbě použít a kolik stojí.

Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Volně prodejný lék

Používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je…

Paramegal 500mg 30 tablet

Volně prodejný lék

Přípravek se podává při horečce, hlavně při akutních virových a bakteriálních infektech.…

Acylpyrin šumivé tablety 15x500mg

Volně prodejný lék

Účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu, ve vyšších dávkách má protizánětlivé…

Paralen 100 čípek 5 ks

Volně prodejný lék

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 100, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou…

Ibalgin Rapidcaps 400mg měkké tobolky 30ks

Volně prodejný lék

Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým…

Brufen rapid 400mg potahové tablety 12ks

Volně prodejný lék

Brufen rapid se používá při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, menstruačních…

Brufen rapid 400mg potahové tablety 24ks

Volně prodejný lék

Brufen rapid se používá při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, menstruačních…

Paralen suspenze 100ml/2,4g

Volně prodejný lék

Paralen sus se podává dětem od kojeneckého věku ke snížení horečky při chřipkových a…

Ibalgin 200 potahované tablety 24x200mg

Volně prodejný lék

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která…

Paralen horký nápoj citron bez cukru 500mg 12 sáčků

Volně prodejný lék

Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích, bolesti zubů, hlavy,…

Ibalgin Rapidcaps 200mg měkké tobolky 24ks

Volně prodejný lék

Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým…

Panadol pro děti Jahoda 24mg/ml suspenze 100ml

Volně prodejný lék

Panadol pro děti obsahuje paracetamol, látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení…

Informace o lécích a doplňcích stravy pocházejí z databáze online lékárny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).