Hlavní navigace

Horečka - jaké léky použít?

Trápí vás horečka? Podívejte se, jaké léky můžete k léčbě použít a kolik stojí.

Anopyrin 400 mg 10 tablet

Volně prodejný lék

Užívá se při horečce a bolesti zejména při akutních chřipkových onemocněních, při…

Aspirin C šumivé tablety 20ks

Volně prodejný lék

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a…

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 potahovaných tablet

Volně prodejný lék

Uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i menstruačních bolestí. Snižuje horečku a…

Acylpyrin + C perorální tablety šumivé 12ks

Volně prodejný lék

Užívá se ke snížení horečky, bolesti při chřipce a nachlazení a k léčbě lehkých až…

Acylpyrin tablety 10x500mg

Volně prodejný lék

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, horečce i zánětu.…

Aspirin® C 10 šumivých tablet

Volně prodejný lék

Pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Ve vodě…

NUROFEN 60mg pro děti 10 čípků

Volně prodejný lék

Přípravek Nurofen pro děti je určený k léčbě: horečky, včetně horečky po očkování; mírné…

Nurofen pro děti Jahoda 2000mg/100ml

Volně prodejný lék

Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování),…

Nurofen pro děti Jahoda 4000mg/200ml

Volně prodejný lék

Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování),…

Viburcol rct.sup.12

Homeopatický léčivý přípravek

Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění stavů neklidu a…

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Volně prodejný lék

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od…

Aspirin 500mg 20 obalených tablet

Volně prodejný lék

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji…

Informace o lécích a doplňcích stravy pocházejí z databáze online lékárny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).