Hlavní navigace

Volně prodejné léky

Paralen 500 perorální tablety 24 x 500 mg

Volně prodejný lék

Ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení.

Ibuprofen Al 400 tablety potažené 100 x 400 mg

Volně prodejný lék

Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od…

Pectodrill 5% dos.vl.kaš.por.sir.b.c.200ml/10gm+odm

Volně prodejný lék

PectoDrill 5% sirup pro dospělé s karamelovým aroma je určen k usnadnění odkašlávání…

Pectodrill 5% dosp.vlh.kaš.por.sir.200ml/10gm+odm.

Volně prodejný lék

PectoDrill 5% sirup pro dospělé bez cukru je určen k usnadnění odkašlávání hlenu z…

Duofilm drm.sol.1x15ml

Duofilm je kožní roztok k použití na bradavice. Duofilm se používá k léčbě bradavic u…

Ibalgin Rapidcaps měkké tobolky 20x400mg

Volně prodejný lék

Přípravek Ibalgin Rapidcaps měkké tobolky je indikován k symptomatické úlevě od bolestí…

Celaskon long effect tobolky 60 x 500 mg

Volně prodejný lék

Přípravek CELASKON LONG EFFECT obsahuje vitamin C, který je důležitý pro růst a udržování…

Paralen 100 čípek 5 x 100 mg

Volně prodejný lék

Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen čípky, působí proti bolesti a snižuje…

Paralen tablety 20 x 125 mg

Volně prodejný lék

Tablety Paralen se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a…

Paralen Extra proti bolesti perorální tablety film 24

Volně prodejný lék

PARALEN EXTRA je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů,…

Celaskon 500 mg Červený pomer.perorální tablety šumivé 3 x 10 promo

Volně prodejný lék

Přípravek Celaskon červený pomeranč se užívá na posílení odolnosti organizmu při…

Paralen Grip Chřipka a bolest por.tbl.flm. 24 i

Volně prodejný lék

Přípravek PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST účinně zmírňuje mnoho příznaků chřipky a…

Informace o lécích a doplňcích stravy pocházejí z databáze online lékárny