Hlavní navigace

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Volně prodejný lék Online nákup na Pilulka.cz - logo
Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).

Informace o lécích a doplňcích stravy pocházejí z databáze online lékárny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).