Hlavní navigace

Vyhledávání výrazu "Aspirin"

Aspirin C šumivé tablety 20ks

Volně prodejný lék

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a…

Aspirin Protect 100mg 28 enterosolventních měkkých tablet

Volně prodejný lék

Je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní…

Aspirin® C 10 šumivých tablet

Volně prodejný lék

Pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Ve vodě…

Aspirin® 500 mg, 20 neobalené tablety

Volně prodejný lék

Tlumí bolesti různého charakteru včetně bolestí způsobených záněty. Snižuje horečku.

Aspirin 500mg 40 obalených tablet

Volně prodejný lék

Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je…

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Volně prodejný lék

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od…

Aspirin 500mg 20 obalených tablet

Volně prodejný lék

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji…

Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Volně prodejný lék

Používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je…

Aspirin C Forte šumivé tablety 10ks

Volně prodejný lék

Kyselina acetylsalicylová působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty.…