Hlavní navigace

Názor k článku Zdravá hmotnost i v létě: raději meloun a rybíz než meruňky od anonym - Právě ty věčné svačinky jsou základ všeho zla...

 • 23. 6. 2020 16:14

  bez přezdívky

  Právě ty věčné svačinky jsou základ všeho zla a tloustnutí. Podle mých zkušeností:

  Nepijte pivo, nepijte slazené nápoje. Pijte suché víno a ideálně ten střik. Pokud vám suché víno nechutná, nepijte ho a dejte si dobrou neslazenou minerálku nebo zelený čaj. Kávu si neslaďte. Tohle je úplný základ, pivo je zlo a slazené nápoje jsou větší zlo, pokud chce člověk shodit kila.

  Jezte jednou nebo maximálně 2x denně, pokud chcete zhubnout. Dejte si třeba pořádný kus masa, klidně tučného, malou přílohu (1 krajíček chleba). Zeleninu si k tomu klidně dejte dle libosti, proti tomu nic. Dejte si třeba kus ryby s bramborem. Dejte si třeba pečené kuře s rýží a okurkou. Dejte si třeba 6 vajíček na slanině s kousíčkem chleba. Dejte si toho hodně, ať se nasytíte. Dlouhé hodiny nic jiného jíst nebudete.

  Zapomeňte na ovoce nebo počítejte s tím, že hubnutí nebude. Neřešte, jestli třešně nebo melouny. Nebo počítejte s tím, že v létě budete přinejlepším na stejné hmotnosti jako před ním.

  Rozhodně zapomeňte na koláče, je úplně jedno, kolik tam je cukru, pořád je tam mouka a další zbytečnosti.

  Zapomeňte na rýžové chlebíčky, kukuřičné tyčinky, müsli tyčinky. Různé svačinky, jablíčka, mrkvičky, oříšky a já nevím co. Když se nejí, tak se nejí!

  Hlad je váš kamarád, tělo se naučí hodiny nejíst. Hlavně mu dejte dostatek výživných bílkovin a tuku a držte dietu, kterou píšu výše. To je základ. Pak řešte diety, low carb, vitamíny atd. Hlavní je necpat se 6x denně, to je největší nesmysl.

  Když přiberete, hubněte zas. To je normální. Samozřejmě není normální mít výkyvy 20 kg tam a zpět.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).