Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Nejhodnotnější příspěvek byl ten toho pána z první...

 • 14. 11. 2014 12:33

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.torservers.net

  Nejhodnotnější příspěvek byl ten toho pána z první řady, co se tak rozčiloval (o tom že nepotřebujeme být odborníci a máme do toho co kecat). Na nahrávci si musíte asi desetinásobně zesílit zvuk, jinak si myslíte že si dali pauzu. Jinak dojem mám také jako absolutní sterilita, něco dělaného jen aby se neřeklo.

  Ty si Zlořáde (vhodnější méno pro píchače jedů typu SkoroDoktor) uvědom co se sem hrne z venku za móresy, o kterých konference nestihla ani řádně pojednat. Stačí si na http://rozalio.cz/ přečíst o co jde: Jakési dětské skupiny (nepochopil jsem novou českou zvrácenost ve všech detailech, určitě jde ale alespoň o školky) jen pro povinně očkované všemi doporučenými vakcínami (od schváleného výrobce, dnes a pravděpodobně i do bucna jen jeden výrobce tou vakcínou co nabídne) podle plného schéma (žádné alternativy, žádné vyjímky).
  Jakou mají ti lidé jinou možnost než udělat co udělali, pak už zbývá jen vzít právo do svých rukou a násilím si vymoci své (na což stejně nakonec dojde).

  Proč si myslím že šaškec na půdě parlamentu byl jen další potěmkinovské kouzlo? Protože vidím co se sem importuje z venku a jak to probíhá.
  Například v Norsku, je také očkování nepovinné, ale pokud si (i místní domorodci) dovolí neočkovat vůbec tak přijde sociálka a ukradne jim děti.
  A česko prý má o 60 tisíc sociálních pracovníků než by mělo mít. Vy je zaplatíte z daní, i toho lékaře, sociálku, soudce co budete zbytečně využívat až vám budou krást děti. V chudém česku bych to viděl tak, že rodičům dětí ponechají životní minimum a jinak vše co vydělají půjde na tuto péči, majetek bude zabaven a rozprodán a bude přidělena levná ubytovna udržovaná také státem schváleným podnikatelem.

  A tohle je přesně jedna z věcí která se rozlézá po celé Evropě. Tohle opravdu chcete?
  Nebo to risknout a zkusit žít podobně jako za komunistů? Tentokrát to bude mnohem horší a rodinu to jistě postihne natolik, že již nedokáže být zcela soudržná a vzdorovat jako tehdy u nás. Další problémy vyžadující dokonalou spolupráci rodiny budou přibývat. A dnes je to ve škole samý provokatér a manipulátor, už i u nás jsem viděl jakýsi dotazník zda rodiče dětem ubližují a jakou že by vlastně mohli mít sexuální orientaci.

  Přidá se někdo na mou stranu v občanské válce proti Zlořádům a pomatencům, kteří by tohle chtěli mít i v Česku?
  Jste ochotni jako první krok co je třeba učinit vystoupit z EU a trvat jen na volném obchodu a pohybu (dokud budeme zavázáni přijímat cokoli z EU tak naši politici a úředníci budou mít argument a oni prakticky vždy byli a i nadále chtějí být jen loutkami a vy jim to dovolujete)?
  Přinejmenším bez projevení vůle bojovat za svou věc k žádné změně nikdy nedojde. Když už se ale jednou rozhoupeme, tak je hloupost zůstat u kosmetických úprav, nebo dokonce jen vyhrožování (ono projevení vůle bojovat) a nechat se opít nějakým ústupkem. Potřebujeme systémovou změnu, aby se podobná situace alespoň v dohledné době nemohla opakovat a my měli čas na změnu vládnutí v Česku. Nebo seďte a čekejte, třeba vám ještě stihnou děti vyrůst doma a ukradnou je až vašim dětem, třeba vás ještě neudělají loutkovou panenkou bez vlastní vůle očkováním, třeba až vaše děti připraví justiční mašinérie o vše co vy jste zbudovali... Jedna věc souvisí s druhou, již dávno byl čas začít jednat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).