Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Pokud by duše nenarozených dětí měli mít rovnou...

 • 13. 11. 2014 12:07

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.is.a.tor.exit.server.torland.is

  Pokud by duše nenarozených dětí měli mít rovnou nárok na to být součástí božího společenství, náležely Bohu Stvořiteli... nejsem si jistý zda by to bylo to o co by satan stál. Leda by snad celkový zmar a odklon od Boha, výrazně převýšil tyto ztráty.

  Otázka, pro nás pravděpodobně nezodpověditelná, je zda by satan o takovéto duše musel Stvořitele žádat? A co pak by asi Stvořitel odpověděl, když rodiče již odpadli, ale děti se ještě nenarodili a nestihli ho zavrhnout? Další věc je zda a jak jsou takové duše nenarozených dětí rodičů odpadlých od Boha chráněni před démony? Něco jsem o tom četl, ale již pustil z mysli.

  Příliš mnoho otázek, položených jen na základě tělesného rozumu, na které neznám odpovědi a zatím ani cestu jak problém uchopit.

  Tady je krásně vidět i ta jedna Pravda kterou jste SkoroDoktore nevědomky vyslovil a spousta věřících lidí na ni zapomíná (protože je pod vlivem mocností které nemají pod kontrolou).
  Nemá cenu se tím "příliš" zabývat., ale jen z určitého pohledu (jistěže se má cenu zabývat zvěrstvy páchanými na lidech). Já například vše v životě maximálně zjednodušil, což znamená i zavrhl vaši nedůvěryhodnou a poškozující lékařskou péči, a spoustu věcí pak logicky nepřipustím - zejména pak vměšování, vynucování, ztrátu svobody,...
  A proč omezit své zabývání se tím? Protože satan nás dostává i již jen zabýváním se podobnými konspiracemi a podléháním případnému strachu a chaosu který mohou vyvolat. Jde o mnoha sečnou zbraň: lidé se trápí, mají strach, zabývají se nesmyslnými věcmi nebo věcmi které stejně mají šanci jen málo nebo vůbec ovlivnit (některé věci prostě nemají řešení, nebo spravedlivé řešení) či do nich vůbec proniknout, přichází o čas najít Boha, od Boha odpadají. Proto musím potvrdit, že každý by se tímto asi zabývat neměl, a vždy rozvážně tak aby neztratil cestu k Bohu.

  P.S.
  Má někdo názor ohledně duší nenarozených dětí, satanově nutnosti žádat o takovéto duše, míře jeho provinění kvůli porušení pravidel, míře toho jak moc ho mrzí že tyto duše by od Boha neodvedl?

  P.P.S.
  Schválně jsem tu v souvislosti s gonadotropinem nakousl, že nevěřím že vše (spotřebované ve světě) je získáváno například z moče těhotných žen, což uvádí příbalový leták Pregnylu. Takže kdo o tom ví více, je to opět získáváno z embrií a jde tedy přinejmenším o eticky spornou záležitost (podobně jako například výroba některých vakcín, což ale uvádím jen kvůli nevědomocti některých lidí)? Nebo ho již vyrábí opravdu synteticky?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).