Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Zácpa. Napdá mne, že by mohly být jednak...

 • 12. 11. 2014 12:08

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.anonymizer.ccc.de

  Zácpa. Napdá mne, že by mohly být jednak od dočasného nerového ochrnutí, jednak díky tomu že tělo potřebuje mnoho vody na vyloučení jedů a bere si ji přirozeně ze stolice.

  Ale myslím že je důležité je řešit. Dospělý by snad po týdnu bez vyprázdnění umřel, jak by se otrávil jedy z vlastního metabolismu.
  Zažívací trakt a játra jsou navíc asi tou nejvýznamější detoxikační cestou v organismu, když je dítě otrávené a detoxikace nemůže přirozeným způsobem probíhat a jedy z těla odcházet...

  Dáváte dětem s mozečkovým syndromem hořčík, detoxikujete je, nebo čekáte jak to dopadne? Myslím byste se měla poradit se zdejší oblíbenkyní paní Elekovou. Váš čistě pozorovací přístup dětem nepomáhá. Tak to alespoň vypadá (až na občasnou zmíňku o homeoptickém přípravku), nezlobte se pokud je tomu jinak.

  Chápu to tak, že vy již nevakcinujete a jen provádíte alternativní léčbu. Tyhle děti jsou děti s kterými rodiče přišly abyste jim navrátila zdraví.
  Zajímalo by mne zda jste se svými zjištěními a postupy kontaktovala i jejich lékaře (pravděpodobně ty lékaře co dětem jejich zdravotní stav navodili) a seznámila je se svým pohledem, a jak reagovali?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).