Hlavní navigace

Názor k článku Systém represí očkování nepomáhá, říká předsedkyně spolku Rozalio od JB - "Zajímavé je, že do práce elektrikářů se nikdo...

 • 6. 5. 2019 13:36

  JB

  "Zajímavé je, že do práce elektrikářů se nikdo nekašle, ale na práci doktorů je odborník prakticky každý."

  Doporučuji výlet na vesnici. Nemyslím satelitní projekt za Prahou, kde lidé bydlí druhým rokem. Normální českou nebo moravskou vesnici, kde si od souseda půjčíte cirkulárku, zapojíte ji, ale ona se vám točí obráceně. Takže se zamyslíte, jestli máte vy špatně zapojenou zásuvku nebo on špatně zapojenou zástrčku. Vezmete šroubovák, zjednáte "nápravu", takže příště se vám bude opačně točit vrátek :-)

  Takže jsou takoví, kteří i v elektrice jedou podle selského rozumu. Elektronům je celkem jedno, jestli je obal vodiče červený nebo modrý. Pravidla jsou pořád stejná. Jistič nesmí být moc silný, kabel nesmí být moc tenký, vrtat se v tom můžete jen po odpojení, jinak dostanete ránu.

  Pokud jde o očkování tak ano, existují i takoví, kterým nesedí, když študovaní vakcinologové za příčinu epidemie mezi čtyřicátníky označuji neočkované předškoláky.

  Rozhodně se však do toho doktorům nemontuje "prakticky každý". Drtivá většina maminek je dětskou lékařkou dostatečně vyděšená, takže nad ničím nepřemýší a očkuje vše, i to nepovinné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).