Hlavní navigace

Názor k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od anonym - Dobrý den. Různých alternativních metod jsou spousty. Díky...

 • 22. 6. 2018 14:10

  bez přezdívky

  Dobrý den. Různých alternativních metod jsou spousty. Díky tomu, že více, jak 10 let řeším několik chronických chorob, včetně boreliózy, tak jsem vyzkoušel skoro všechno, co vyzkoušet lze. Na různé akutní nemoci mi skvěle zabírala T. Čínská medicína, z rukou zkušené léčitelky, která ji dělá 50 let. Řešil jsem například i Mycoplasma Pneumoniae, kde byla jako skoro vždy klasická medicína zcela bezmocná a jedl jsem jen zbytečná kila antibiotik, která mi způsobila jen další problémy a vůbec nepomohla. To samé mohu říci o Borelióze, Helicobacteru a dalších nemocech. Na Mycoplasmu nakonec perfektně pomohl výrobek jedné české firmy na bázi TČM. Nechci jmenovat, aby to nevypadalo jako reklamní spam.

  Ve výše uvedeném článku se kritizuje plasmový generátor RPZ. Vězte, že ze všeho, co jsem zkusil proti borelióze, mi tento generátor pomohl nejvíce. Největším problémem mi připadá, že jsou tyto metody odmítány oficiálními stranami a tím pádem nejsou dále rozvíjeny a zkoumány. Lidé, kteří ty přístroje používají pak nemají dostatečné zkušenosti a další vývoj. Kdyby místo války proti těmto metodám klasická věda tyto věci integrovala a žačala je zkoumat více do hloubky, mohlo by to být velmi revoluční. Právě nedostatečným zkušenostem je tedy těžké říci, kolikrát, na jak dlouho a jakým frekvencím by se měl pacient podrobit. Mě se borelióza stále vracela, ale po plasmovém generátoru jsem se vždy cítil zcela zdravě. Takže je to možná jen otázka četnosti návštěv, aby se odstranila úplně. Je to také jediná metoda, po které jsem nevnímal vůbec žádný vedlejší účinek a to sám sebe řadím mezi přecitlivělé lidi a vnímám i vedlejší účinky bylin nebo následky užívání mobilního telefonu, který užívám samozřejmě více, než plasmový generátor.

  A tak přátelé, pojďme svět integrovat. Pojďme si vzít ze všeho to dobré a spojit to dohromady. Ono to určitě není v zájmu výrobců léčiv (což je jistě velmi otřelá věta), kteří si velmi ostře hlídají své ovečky, ale je to v zájmu zdraví nás všech. Byl bych rád, kdyby se slepě nekritizovaly věci, které kritizující sám dostatečně neprozkoumal a sám nevyzkoušel.

  Hezký den všem!-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).