Hlavní navigace

Názor k článku Přístroje alternativní medicíny - okleštěná parodie přírodních věd od Linda - Dobrý den, Čekal jste to od SEKRETÁŘKY, to je...

 • 16. 2. 2012 21:33

  Linda (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Dobrý den,

  Čekal jste to od SEKRETÁŘKY, to je v mých očích dosti nepochopitelný zákrok. Neposkytla Vám to zcela správně, protože není kvalifikovaná osoba. Nicméně i tuto možnost ráda prověřím a jakmile něco bližšího vyzjistím, ráda zde podám i informace o tom, zda je opravdu tak těžké tuto firmu kontaktovat, jak tvrdíte.

  Oberon a Metatron jsou sice uváděny jako že jeden je starší, což vlastně i je, nicméně oba jsou na stejné bázi, se stejným hardwarem, se stejným softwarem, se stejnými možnostmi, neboli jinak řečeno jen tomu dali nové jméno a novou krabici ;)

  Dovolat se prodejcům... je možné, že je to obtížné, já zkoušela email a jak jsem již uvedla, bez problémů mi buď odpověděli na dotazy nebo jsme se dohodli na schůzce, kde jsme vše probrali. Být novinářem je těžké, nicméně pokud chci o něčem seriózně psát, tak tomu nějaký čas věnuju, abych nepsala blbosti a doopravdy si něco zjistila.

  Tvrzení ohledně webů Vám neberu, nicméně za svým si také stojím - jako běžný uživatel, který si pročetl Váš článek a čistě ze zájmu věnoval cca týden času takovému hrubému ověřování některých informací, které tam uvádíte ( viz. můj předchozí příspěvek ), mi přišlo, že hodnověrnost Vašeho článku je nic nic nula.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).