Hlavní navigace

Názor k článku Pětina porodů je císařem, ženy nechtějí rodit přirozeně od milenium - Jak porodníci tak rodičky by si měli uvědomit,...

 • 29. 10. 2014 23:51

  milenium (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Jak porodníci tak rodičky by si měli uvědomit, že pokud se dítě vyhne porodním cestám nedojde u něj k přirozenému naočkování mikroflórou od matky a jeho trávicí trakt obsadí nevhodné mikroorganismy a imunitní systém se správně nebude moci vyvinout a tedy nebude fungovat jak má.
  Problém je i fakt, že většina lidí a tedy i rodiček již nemá sama přirozené osídlení těla díky léčbám antibiotiky, nevhodnou stravou a špatnou psychikou. Pokud je rodička ještě po této stránce relativně v pořádku a dojde k přirozenému porodu a tedy i naočkování dítěte není stále vyhráno, pokud následně v životě dostane antibiotika a nebo se nebude stravovat racionálním druhem potravy, který bude správně podporovat krmení a tedy osídlení střeva zdravou mikroflórou.
  Doporučení, až na naprosto nezbytné případě se vyhnout císařskému řezu a v případě jeho použití zařídit okamžité potření pomocí gázy nasáklé z pochvy rodičky.
  Při naprosto nezbytném podání antibiotické léčby podávat v mezičase a po skončení kvalitní probatika. Vyhnout se moderní, nekvalitní zpracované potravě, jíst co nejvíce celých, původních a kvalitních potravin bez chemie.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).