Hlavní navigace

Názor k článku Pět nejhloupějších vět, které rodičům dětí nikdy neříkejte! od anonym - Narodila se mi před nějakým časem nemocná holčička....

  • 27. 5. 2011 17:31

    bez přezdívky

    Narodila se mi před nějakým časem nemocná holčička. Od dětského lékaře jsem dostala tuto radu s výslovným doporučením (i dle jeho důrazného hlasu, byl to lékař s dlouholetou pediatrickou praxi): "Maminko, nevycházejte s dítětem mezi lidi, nedělalo by to dobrý dojem" a vzápětí následovala rada č.2: "Pokud budete muset jít s miminkem mimo domov, dítěti musíte dát přes obličej nebo alespoň uvnitř v kočárku přes dítě napevno umístit dostatečně velkou plenu! Například, půjdete-li sem do poradny, nakupovat a nemůžete ho necat doma a tak pod. Rozumíte mi, maminko?" Samozřejmě, že jsem nerozuměla, tedy respektive rozumět nechtěla. Ta holčička byla velmi šikovná, dnes má za sebou VŠ (Karlovu universitu) a k tomu státnice ze 4 jazyků - ČJ,NJ, AJ a čínského jazyka -jak slovem, tak písmem a to všechny čtyři a je z ní opravdu krásná holka, a to z ní dělal dětský lékař,noo, radši nemluvit :-).......a jen malý dovětek: Pediatra jsem tenkrát slušně a na úrovni poslala "někam", co si to vůbec dovoluje něco takového radit a doporučovat a po výměně lékaře vše v pohodě. Ta holčička se z nevyléčitelných obou nemocí beze zbytku vyléčila i proti "vůli" doktorů a jejich "tabulkové" medicíny.
    Maminky, nedejte se!!!! Všechno jde, když se chce a člověk za tím "jde" s mámovským snažením a chutí. Krásné dny všem maminám, taťkům a děckám, o které se starají, ať společně či nikoliv :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).