Hlavní navigace

Názor k článku Obětem očkování v USA již byly vyplaceny tři miliardy dolarů od matematik - Milý tsd, já jsem uvedl fakta. Moje tvrzení,...

  • 4. 9. 2015 8:59

    matematik (neregistrovaný) 91.199.207.---

    Milý tsd, já jsem uvedl fakta. Moje tvrzení, že se při aplikaci vakcíny do organismu dostane 200x více hliníku, než je obvyklá dávka z potravy, težko vyvrátíte.

    Nikde jsem nepsal, že po očkování vzroste hladina hliníku v krvi. Vy z tohoto faktu odvozujete, že hliník je tím pádem vlastně neškodný. To je vážná logická chyba pane tsd, zkuste se trochu zamyslet. I přesto, že hladina hliníku v krvi nevzroste, tak hliník z vakcíny organismus významně ovlivňuje, to je známy fakt, ostatně jinak by ho ani nemělo smysl do vakcín dávat. Hliník stimuluje imunitní systém a donutí ho vytvářet protilátky proti všemu, co v okolí hliníku najde. Jestli je takové působení hliníku dobré nebo špatně, to už nechám na úvaze každého.

    Co se s hliníkem z vakcíny stane časem? Zůstane na místě vpichu? Rozpustí se do krve a ostatních tělních tekutin a vyloučí ledvinami? Vyloučí se potem? Kombinace všeho? Já to nevím, snažil jsem se k tomu najít nějaké relevatní údaje, bohužel ne moc úspěšně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).