Hlavní navigace

Názor k článku Nekojím. Jsem vážně zrůda? od anonym - Jak už někdo psal - pravda je někde...

 • 2. 8. 2017 21:11

  bez přezdívky

  Jak už někdo psal - pravda je někde uprostřed. Argumenty, které autorka předkládá jsou mnohdy ale lhaním do vlatní kapsy a více zní jako obhajoba před sebou samým. Také názory z diskuze, že UM je dokonce zdravější než MM stresovaným matek... tak já nevím, ale ta kravička, které kradou její mateřské mléko, aby ho mnohokrát upravili (ono je totiž složením zcela nevhodné/výživově nadhodnocené, a i po úpravě po něm miminka dost tloustnou, a pak ty umělé vitamínky, ňaminka), ta taky asi nebude zcela bez stresu, doporučuji se podívat, jak se mají kravičky ve velkochovech a jak se to s jejich telátky.

  Jedno je jisté - pokud Bůh (stvořitel, příroda, jak chcete) chtěl, aby naše miminka byla kojená, je to zajisté to nejlepší. Je to přirozená intimita, mazlení, nejen výživa těla, nýbrž i ducha, a to obou. Tak to vnímám já.

  Nejste ani jedna z Vás, milé nekojící maminky, zrůda! A děkujme, že máme náhradní stravu a takovou lékařskou péči, že naše miminka přežívaji přírodě navzdory. A že mohou vyrůst v láskyplné náruči.

  Ovšem jedno je jisté - nekojením Vaše děťátko zajisté přichází o jednu z nejlepších věcí, které se mu ihned na počátku může dostat. Na tom nezmění ani tisíc "proto" sešroubovaných k sobě chatrnými argumenty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).