Hlavní navigace

Názor k článku Jsou ovocná piva cool? od anonym - Své zdroje jsem uvedl a můžete tam nalézt...

 • 30. 8. 2012 6:13

  bez přezdívky

  Své zdroje jsem uvedl a můžete tam nalézt odpovědi na vaše dotazy. To byste je ale musel rozkliknout a přečíst, případně podívat se na 26minutový film. Na Wikipedii jsou samozřejmě i zdroje. A funguje tam i jakási pozitivní cenzura, takže kdyby to pravda nebyla, už to tam dávno napsané nebude. Emulgatory.cz je známý server, který cituje spousta i autorit v oblasti výživy.

  To, že roste počet lidí s alergiemi, cukrovkou, alzheimerem, rakovinou tlustého střeva a rakovinami obecně, infarkty a mozkovými příhodami je zřejmý a nepopíratelný fakt.

  Že by to vše byli ti vaši konspirátoři na špatné stravě? Nebo snad jsou to ti vaši konspirátoři, propagující přírodní stravu, kteří jsou zodpovědní za tenhle stav?
  Nebo to jsou spíše ti výrobci dávající chemii do jídla a podporováni těmi vašimi "autoritami", které tvrdí, že se nic neděje a že ty ečka zas tolik neškodí?

  To, že tyto nemoci jsou z obrovské části způsobeny stravou je už dnes taky nepopíratelný a zřejmý fakt, který nevidí snad už jen vymyté mozky aspartamem.

  Také je známé, že lidi kteří si o sobě myslí, že vědí vše jsou demagogové a neumí změnit názor. To je pro ně hrozně těžké. Vaše názory jsem měl ještě před bohužel 2lety také. Já na rozdíl od vás dokázal potlačit své ego a přemýšlet nad protiargumenty.

  Vy jste samozřejmě tvrzení předkládal. Předkládal jste tvrzení, že moje zdroje jsou špatné a nemají pravdu, na což jsem od vás neviděl ani jeden protiargument. A četl jen vaše urážky a domněnky.

  Takže drahý pane, nechte si ty své ničím nepodložené domněnky a ego pěkně na dovolené a začněte už přemýšlet. Je to ve vašem zájmu a zájmu vašich případných dětí. A konec konců i v zájmu všech lidí. Když se totiž ty sr**ky nebudou kupovat, nebudou se vyrábět a snad tady jednou nepovedeme žebříček v rakovině tlustého střeva.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).