Hlavní navigace

Názor k článku Jsou ovocná piva cool? od anonym - Vážený pane AAA, nemáte nejmenší důvod z této...

 • 27. 8. 2012 16:50

  bez přezdívky

  Vážený pane AAA, nemáte nejmenší důvod z této diskuse být na mne nějak naštvaný, zameťte si radši před vlastním prahem. Ponechám stranou styl vystupování, to je zřejmě subjektivní záležitost a ani já jsem se bohužel nevyhnul emocím, ale k vašim tvrzením...

  "argumentace, kdy jste absolutne nedokazal podlozit sva radobyfakta"

  Výše jsem uvedl odkazy na některé své zdroje, včetně pořadu Port na ČT2, kde hovořilo spousta erudovaných lidí, včetně lékařů, včetně české mutace wikipedie a včetně serveru emulgatory.cz, kterýžto je erudovaný v oblasti potravinových aditiv minimálně stejně, jako v článku vtipně zmíněný server hoax.cz je erudovaný v oblasti hoaxů.
  A vy jste na to předložil jaké protiargumenty? Jen jste arogantně zesměšňoval mnou předložené a i uznávané autority, které samozřejmě nejedou s hlavním proudem, tak jsou mnohými, stejně jako vámi bagatelizovány. Nepomáhal ani můj apel na zdravý selský rozum.

  Tím se oslím můstkem dostávám k...
  "misto toho urazite ostatni a jedine co umite jsou "vtipna" povoleni aby si pili co chteji"

  Na mnou předložené odkazy jsem se od vás mimo výše zmíněných zesměšňování dočetl urážku, že jsem horší než jehovista. Takže není to sice omluvitelné, ale já si nezačal. Mnou položená doporučení na pití si co libo je výsledek vámi nastolené bezvýchodné situace, kdy na mnou předložené odkazy tyto jen zesměšňujete, místo předložení vlastních argumentů se dožadujete po mně předložení dalších argumentů, tentokrát nějakých vámi uznávaných, blíže nespecifikovaných autorit. Další arogance z vaší strany.

  "...to si radeji dam ten radler nez pivo s vama"
  Ano, uznávám, to už je silná káva, a asi Vás opravdu musím pěkně krkat, když jste místo přátelského posezení ochoten se radši trávit :-)))) To opravdu radši beru své pozvání zpět.

  Mějte krásný a klidný pracovní týden.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).